ପତ୍ନୀର ସଙ୍ଗାତ ଉପରେ ହୃଦୟ ଆସିବାପରେ, ପତ୍ନୀ ଓ ସଙ୍ଗାତ ମିଶି କଲେ ସ୍ୱାମୀର ହତ୍ୟା, ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ହୁଗୁଳୀରେ ପୋଲିସ ଏକ ଏମିତି ମାମଲା ସମାଧାନ କରିଛି ଯାହାକୁ ଜାଣିବାପରେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ରହିଯିବେ। ପ୍ରେମ ଓ ପସନ୍ଦକୁ ନେଇ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ମିଶି ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି। ଯାଞ୍ଚ ପଡ଼ତାଳ ପରେ ଯେତେବେଳେ ଏହାର ସତ୍ୟତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ହଇରାଣ ହୋଇଗଲେ।

ହୁଗୁଳୀରେ ବିଗତ ଦିନ ଏକ 25 ବର୍ଷର ଯୁବକ ଶୁଭଜ୍ୟୋତି ବସୁଙ୍କ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା ଓ ତାଙ୍କର ମୁଣ୍ଡ କଟା ହୋଇଥିବାର ପୋଲିସକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏବେ ପୋଲିସ ହତ୍ୟାର ଆରୋପରେ ମୃତକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଚନ୍ଦନା ତାଙ୍କର ସଙ୍ଗାତ ପୂଜା ଚଟାର୍ଜୀ, ଶର୍ମିଷ୍ଠା, ଭାସ୍କର ଅଧିକାରୀ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୁବୀର ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ମାମଲାର ସୂଚନା ଦେଇ ଚନ୍ଦନନଗର ପୋଲିସ କମିଶନରେଟ ଡ଼ିସିପି ଡ଼କ୍ଟର ଅରବିନ୍ଦ ଆନନ୍ଦ କହିଥିଲେ କି, ଦେଢ଼ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଉତ୍ତର 24 ପ୍ରଗଣା ଖରଦହ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ପାନୀହାଟିରେ ରହୁଥିବା ଶୁଭଜ୍ୟୋତି ବସୁ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହାମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ଜଣାଶୁଣା ପତ୍ନୀଙ୍କ ସଙ୍ଗାତ ଶର୍ମିଷ୍ଠାଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା।

ଶର୍ମିଷ୍ଠାକୁ ଭେଟ ହେବାପରେ ଶୁଭଜ୍ୟୋତି ନିଜ ପତ୍ନୀକୁ ଛାଡ଼ି ନିଜର ପ୍ରେମ ଶର୍ମିଷ୍ଠାଙ୍କ ପାଖରେ ଉପସ୍ଥାପନା କରିଥିଲେ। ଶର୍ମିଷ୍ଠା ଏଥିରେ ନାରାଜ ହୋଇ ଏହିକଥା ଶୁଭଜ୍ୟୋତିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପୂଜା ଓ ସୁବୀରକୁ କହିଥିଲେ।

ମାମଲାର ସୂଚନା ପାଇବାପରେ ଶର୍ମିଷ୍ଠାଙ୍କ ପତି ଓ ପୂଜା କ୍ରୋଧରେ ଜଳି ଉଠିଲେ ଏବଂ ଶୁଭଜ୍ୟୋତିଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଦେବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ।

ଏକ ଯୋଜନା ବନାଇବା ପରେ ଶୁଭଜ୍ୟୋତିଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରପାରାକୁ ଡ଼କାଗଲା ଓ ଏଠାରେ କୋନନଗରର ଇଟାଭାଟିରେ ତାଙ୍କୁ ମଦ ପିଇବାକୁ ଦିଆଗଲା। ମଦ ପିଇ ନିଶା ହେବାପରେ ଶୁଭଜ୍ୟୋତିଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଶର୍ମିଷ୍ଠାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୁବୀର ଏକ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ କାଟି ଶରୀରରୁ ଅଲଗା କରିଦେଲେ।

ଏହାପରେ ଆରୋପୀ ମାନେ ମୃତକଙ୍କ କଟା ମୁଣ୍ଡକୁ ନଦୀରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଓ ଶରୀରକୁ ଭ୍ୟାନରେ ରଖି ଦିଲ୍ଲୀ ରୋଡ଼ ପାଖ ଡ୍ରେନ ରେ ଭସାଇ ଦେଲେ। ଚନ୍ଦନନଗର ପୋଲିସ କମିଶନରେଟ ଡ଼କ୍ଟର ଅରବିନ୍ଦ ଆନନ୍ଦ ଦାବି କରି ବତାଇଲେ କି, ପୋଲିସ ପାଇଁ ଏହି କେସ ମର୍ଡର ମିଷ୍ଟ୍ରି ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା ଓ ଆମେ ଅନ୍ଧକାରରେ ତୀର ମାରୁଥିଲୁ କାରଣ ମୌକା-ଏ ବାରଦତରେ ପୋଲିସକୁ କିଛି ପ୍ରମାଣ ମିଳିନଥିଲା।

ଅଧିକାରୀ ବତାଇଥିଲେ କି, ଚନ୍ଦନନଗର କମିଶନରେଟଙ୍କ ଏସିପି ଶୁଭତୋସ ସରକାର ଓ ଶ୍ରୀରାମପୁରର ଦିବେଦୁ ଦାସ ଯାଞ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହୋଇ ଲଗାତାର କେସର ଗୁଥି ସମାଧାନ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ।

ଶେଷରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଯେତେବେଳେ ମୃତକଙ୍କ ପରିଜନ ଶୁଭଜ୍ୟୋତିଙ୍କ ହାତରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ଟାଟୁ କୁ ଦେଖିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ପରିଚୟ କରିଦେଇଥିଲେ।

ମୃତକଙ୍କ ପରିଚୟ ହେବାପରେ ପୋଲିସ ପାଇଁ ଏହି କେସ ବହୁତ ସହଜ ହୋଇଗଲା ଓ ପୋଲିସ ହତ୍ୟା ଆରୋପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ପତ୍ନୀଙ୍କ ସଙ୍ଗାତ ଓ ସବୀରକୁ ଗିରଫ କଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.