ଜିଓର ୬୬୬ ଟଙ୍କା ପ୍ଳାନର ଫାଇଦା ପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ୧୫୦ ଟଙ୍କାରେ,ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ଫାଇଦା ଉଠାଇବେ ?

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଶରେ 5G ସେବା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି ଏବଂ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ସୂଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଜିଓର 5G ସେବା ଅଗଷ୍ଟ 15 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ।ଏହାବାଦ ବି Jio ଦ୍ଵିତୀୟ ପ୍ରାଇଭେଟ ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନ ମାନ ଅଫର କରିଛି । ଯଦି ଆପଣ ବି ଜଣେ ଜିଓ ୟୁଜର ତେବେ ଆପଣ ଜିଓର ଏହି ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାରିବେ । ସେମିତିରେ ଶସ୍ତା ଓ ଭ୍ୟାଲ୍ଲୁ ଅଧିକ ମିଳିବା ମିଳିବା ଭିତରେ ଅନେକ ଫରକ ରହିଛି । ଏମିତିରେ ତ ଜିଓ ପ୍ଲାଟ୍ଫର୍ମରେ ଅନେକ ପ୍ଲାନ ମାନ ମହଜୂତ ଅଛି । ଯାହାକୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ଉପରେ ଫୋକସ କରିଥାଏ।

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନକୁ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନ୍ ସହିତ ରିଚାର୍ଜ କରିପାରିବେ ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ 199 ରୁ ଅଧିକ ଅଟେ ଏବଂ ପେଟିଏମ୍ରେ 150 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ବମ୍ପର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇପାରିବେ |ଏମିତିରେ ଜିଓ ନିଜ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଦେଇଛି ଖୁସି ଖବର। ଏମିତିରେ ଆପଣ ଡିସକାଉଣ୍ଟ ପାଇବା ପାଇଁ ବେଶି କିଛି କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ। ଏହାର ଫାଇଦା ଆପଣ ଅତି ସହଜରେ ପାଇପାରିବେ। ଏହା ଏକ ସୀମିତ ସମୟ ଅବଧି ଅଫର୍ | ସେହି ଜିଓ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଯେଉଁମାନେ ପେଟିଏମ୍ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ଜିଓ ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନା କ୍ରୟ କରନ୍ତି, ସେମାନେ ଏହି ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଯେଉଁମାନେ ପେଟିଏମ୍ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା କ୍ରୟ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତଥାପି, ରିହାତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରୋମୋ କୋଡ୍ ଦରକାର |

ଏହି ଅଫର୍ କେବଳ ସେହି ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ହେବ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାରେ ପ୍ରୋମୋ କୋଡ୍ ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରୋମୋ କୋଡ୍ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଅଫର୍ ପାଇବେ ନାହିଁ | ପ୍ରଥମେ, ଆପଣ ଏହି ଅଫର ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ କି ନୁହେଁ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ପ୍ରୋମୋ କୋଡ୍ ତାଲିକା ଦେଖିପାରିବେ |ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରୋମୋ କୋଡର ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ପ୍ରୋମୋ କେଡ କେବଳ ସେମାନଙ୍କୁ ନଜର ଆସିବ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ନମ୍ବରରେ ଏହି ଅଫର ଲାଗୁ ହୋଇଥିବ।

ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ପ୍ରୋମୋକୋଡ୍ ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ସଫଳ JIO ରିଚାର୍ଜ କରନ୍ତି, ଉପଭୋକ୍ତା ନିମ୍ନରେ ଦିଆଯାଇଥିବା 3 ଟି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭାଉଚର ଆକାରରେ 150 ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇବେ: ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର 666 ଟଙ୍କା ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟରୁ | ଜିଓର ଏହି ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନାରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ଅସୀମିତ କଲିଂ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ 100 SMS ସୁବିଧା ସହିତ 1.5 ଜିବି ଡାଟା ପାଆନ୍ତି |ଏଥିରେ ଅନଲିମିଟେଡ କଲିଂ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ୍‌ ମିଳିବ । ଏଥିରେ ରିଚାର୍ଜ ପରେ ଆଗାମୀ ୩ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନ୍ୟ ପ୍ଲାନର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡ଼ିବ ନାହିଁ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.