କେବଳ ଦେଖିବାରୁ 4 ଜଣ ଯୁବତୀ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପିଟିଲେ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଗୋଟିଏ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ 4ଜଣ ଯୁବତୀ ଜଣେ ପିଜା ଚେନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କଥିତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା କାରଣରୁ ବହୁତ୍ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ପିଟୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ଏହି ଘଟଣା ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଇନ୍ଦୋରର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଦ୍ୱାରକା ପୁରୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ କାମରେ ଯାଉଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିଧା, ଗୋଇଠା ଏବଂ ବାଡ଼ିରେ ପିଟିଲେ । ଏହି ପୁରା ଘଟଣା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଗଲା, ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଚାରି ଯୁବତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେସ ରିପୋର୍ଟ୍ କରିଛି ।

କେହି ବି ଆସିଲେ ନାହିଁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାପାଇଁ :-

ଅନେକ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ପୀଡ଼ିତା ନନ୍ଦନି କାମରେ ଯାଉଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ପିଙ୍କି ନାମକ ଯୁବତୀ ନିଜର ତିନିଜଣ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ତାଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅଟକାଇ ଦେଲେ । ସେମାନେ କିଛି କଥା ହେବା ବାହାନାରେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ପାଖକୁ ଡକାଇ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଚାରିଜଣ ମିଶି ତାଙ୍କୁ ପିଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଆକ୍ରମଣ କାରଣରୁ ପୀଡ଼ିତା ରାସ୍ତାରେ ପଡିଗଲେ । ସେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ । କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀମାନେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଟିକେ ବି ଦୟା ଦେଖାଇଲେ ନାହିଁ । ଏପରିକି କେହି ବି ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଆସିଲେ ନାହିଁ । ସେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ନିଜକୁ ନିଜେ ଉଠି ପାଖରେ ଥିବା ଗୋଟିଏ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲେ ଏବଂ ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇଲେ ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣାର ପୁରା ଭିଡିଓ :-

ଯେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣାର ଚକିତ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା, ସେତେବେଳେ ପୋଲିସ ସେହି ଚାରିଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେସ ରିପୋର୍ଟ୍ କଲା । ରିପୋର୍ଟରେ ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ ଏହି ଗର୍ଲ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ସହିତ ପିଙ୍କି ଅଞ୍ଚଳର ବଦମାସ ମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରାୟ ଦିନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମାରପିଟ କରନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟପଟରେ ସେହି ଚାରି ଯୁବତୀ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଉପରେ ଆରୋପ ଲଗାଇଥିଲେ ଯେ ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଲି ବୁଲି ଦେଖିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ପିଟିଲେ । ଯେତେବେଳେ ପୀଡ଼ିତା ସେମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ପୋଲିସ ଠାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବେ, ସେତେବେଳେ ଚାରି ଯୁବତୀ ନିର୍ଭୟା ଭାବେ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଡାକିବାକୁ କହୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ବହୁତ୍ ୟୁଜର ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.