ବିବାହ ପରେ କନ୍ୟା 5 ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚଉଠି ରାତିକୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ବାହାନା କରିଚାଲିଲା, ଯେତେବେଳେ ସତ୍ୟତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା, ସେତେବେଳେ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମାମଲା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ୟୁପିର ମୁଜାଫରନଗରରୁ ଗୋଟିଏ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ବିବାହ ପରେ ଏଠାରେ ଜଣେ କନ୍ୟା 5 ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚଉଠି ରାତି ପାଳନ କରିବାକୁ ବରକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ | ଶେଷରେ କନ୍ୟାର ଏହି ଆଚରଣରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିବା ବର ଯେତେବେଳେ ଏହାର ସତ୍ୟତା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା କଲା, ସେତେବେଳେ ତାର ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା । ଏହା ପରେ ମାମଲା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପ୍ରକୃତରେ ପୁରା ମାମଲା କଣ୍ ରହିଛି ।

ମୁଜାଫରନଗରରେ 5 ମାସର ବିବାହ ପରେ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀର ସତ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା, ଶାଶୂଘର ଲୋକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ଯେତେବେଳେ ରହସ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା, ସେତେବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଲା ଯେ ସ୍ତ୍ରୀ ଜଣେ ମହିଳା ନୁହଁନ୍ତି, ବରଂ ଜଣେ ନପୁଂସକ ଅଟନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସହାରନପୁରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ କରୋନା ଅବଧିରେ ଅକ୍ଟୋବର 28 ତାରିଖ 2020 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କେହି ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ ଏହି କନ୍ୟା ଜଣେ ନପୁଂସକ ବାହାରିବ ।

କିଛି ନା କିଛି ବାହାନା କରି ଟାଳିଚାଲିଲା ଚଉଠି ରାତି :-

ବିନା କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ବିବାହ ହେଲା, ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେଲେ ଯେ ପରିବାରରେ ଜଣେ ନୂଆଁ ବୋହୂ ଆସିଲା । ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ 5 ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କନ୍ୟା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ । ପ୍ରତିଦିନ ସେ ଗୋଟିଏ ନୂଆ ବାହାନା କରୁଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସନ୍ଦେହଜନକ ହୋଇପଡିଥିଲେ, ତେଣୁ ସେ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ସ୍ତ୍ରୀ ଜଣେ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡର ବୋଲି ଡାକ୍ତରୀ ରିପୋର୍ଟରୁ ଜଣାପଡିଲା । ଏହି ସତ୍ୟଟି ପୁଅର ପରିବାର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସେମାନଙ୍କର ସବୁ ଖୁସି ନଷ୍ଟ ହୋଇଗଲା । କନ୍ୟାର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଠକେଇରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରାଗଲା । ସେପଟେ କନ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ଯେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଜବରଦଖଲ କରି ରଖିଛନ୍ତି । ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ପୋଲିସ କନ୍ୟା ଓ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ଲୋକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା ।

ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ହଙ୍ଗାମା ହୋଇଗଲା, ପୁଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ କନ୍ୟା ହଙ୍ଗାମା ସୃଷ୍ଟି କଲେ । ଶାଶୁଘର ଲୋକମାନେ ବୋହୂକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ, ସେମାନେ ପୋଲିସ ସାମ୍ନାରେ ଡାକ୍ତରୀ ରିପୋର୍ଟ ଦେଖାଇଥିଲେ । ହଙ୍ଗାମା ପରେ କନ୍ୟା ବାପଘର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଗଲା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.