‘ତୁ ମୋର ନାହିଁ ତ କାହାର ନାହିଁ …’ ଏମିତି କହି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା ଯୁବକ…….ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ରାଜସ୍ଥାନର କୋଟାରେ ୮ଜୁନରେ ହୋଇଥିବା ହତ୍ୟାର ଗୁଥିକୁ ପୋଲିସ ସମାଧାନ କରିଦେଇଛି। ଜବାହର ସାଗର ଜଙ୍ଗଲରେ ୮ଜୁନରେ କୋଚିଂରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଛାତ୍ରୀଙ୍କର ଶବ ମିଳିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାରେ ସହରର ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ କେସର ସିଂ ସେଖାୱତ କହିଲେକି ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ରେପ ହୋଇଥିଲା। ହତ୍ୟା ଆରୋପରେ ପୋଲିସ କିଶନ ଠାକୋରକୁ ଗିରଫ କରିନେଇଛନ୍ତି।

ଏସିପି କହିଲେକି ଆରୋପୀ ଓ ମୃତକ ଫ୍ରି ଫାୟାର ଗେମ ସହ ଜଡ଼ିତ ଥିଲେ। ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପରକୁ ନିଜର ନମ୍ୱର ଦେଇଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେମାନେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ପୋଲିସର ପଚରା ଉଚରାରେ ଆରୋପୀ ସ୍ୱୀକାର କରିଲେକି ସେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ହୋଟେଲରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ ସେମାନେ ନେଟରେ ସର୍ଚ୍ଚ କରି ଦୁଇଜଣ ଜବାହର ସାଗର ଜଙ୍ଗଲ ତରଫକୁ ଚାଲିଗଲେ। ଯେଉଁଠି ସୁଯୋଗ ପାଇଁ ଆରୋପୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏହା କହି ହତ୍ୟା କରିଦେଲେକି ‘ତୁ ମୋର ହୋଇ ପାରିବୁ ନାହିଁ ଯଦି…’ତୁ ଆଉ କାହାରି ହୋଇପାରିବୁ ନାହିଁ।

ଛାତ୍ରୀର ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ କିଶନ ଭଡ଼ାରେ ନେଇଥିବା ସ୍କୁଟିକୁ କୋଟା ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଛାଡିଦେଲା ଓ ଚମ୍ବଲ ନଦୀ ଯାଇ ନିଜର କପଡା ପରିଷ୍କାର କରିଲା। ସେ ବସ ଧରି ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଚାଲିଗଲା। ପୋଲିସ କହିଲେକି କିଶନଙ୍କ ପରିବାର ସାଧାରଣ ପରିବାର ଅଟେ। ତାର କୌଣସି ଅପରାଧିକ ବେକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ନାହିଁ। ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଅପହରଣ, ରେପ ଓ ହତ୍ୟାର ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି।

ଏସିପି କେସର ସିଂ ସେଖାୱତ କହିଲେକି ଯେଉଁ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମିତ୍ରତା ହୋଇଥିଲା, ତାଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ଓ ପଢାରେ ପଛରେ ରହିବା କାରଣରୁ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ମିତ୍ରତା ଛାଡିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଏହି କଥା ଆରୋପୀଙ୍କୁ ନାଗବାର ଗୁଜରୀ ଓ ସେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସବୁ ଶିଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ସେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପାଇଁ ଚାପ ପକାଇଲେ ଓ ୫ ଜୁନକୁ ସେ ଗୁଜୁରାଟରୁ କୋଟା ପହଞ୍ଚିଗଲେ। ୬ଜୁନରେ ଦୁଇଜଣ କୋଟା-ରାବତଭାଟା ରାସ୍ତାରେ ବୁଲିବାକୁ ଚାଲିଗଲେ। ଯେଉଁଠି ଆରୋପୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ପଥର ଛେଞ୍ଚି ତାଙ୍କର ହତ୍ୟା କରିଦେଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.