ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ମହିଳା ନିଜ ପିଲାକୁ ଧରି କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା,ଆଉ ଠିକ୍ ସେତିକିବେଳେ ବସ ଡ଼୍ରାଇଭର ଏମିତି ଭାବରେ ବଞ୍ଚାଇଲେ ଜୀବନ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

drivers saving woman and son from suicide video: ପ୍ରଥମେ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ମାମଲାଟି ସୁସାଇଡ ସହିତ ଜଡିତ, ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଚଳିତ ମଧ୍ୟ କରିପାରେ । ମାନସିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଆଜି ଅନେକ କଥା କୁହାଯାଉଛି । ଲୋକମାନେ ଶରୀରକୁ ଫିଟ୍ ରଖିବା ସହିତ ମନକୁ ଫିଟ୍ ରଖିବା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି । ଅନେକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ ମାନସିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ସୁସାଇଡ କରନ୍ତି ।

ସେ ଯାହାହେଉ ପରିସ୍ଥିତି ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି, ଏହାକୁ ସାମ୍ନା କରିବା ଉଚିତ୍, ଏହାର ମୁକାବିଲା କରିବାର ଉପାୟ ଖୋଜିବା ଉଚିତ୍ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡ଼ିବା ଉଚିତ୍ । ଚୀନ୍‌ରୁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ତେବେ ଏହି ମାମଲାଟି ପୁରୁଣା, ଜଣେ ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ଜଣେ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ । ବାସ୍ତବରେ ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ପିଲା ସହିତ ସୁସାଇଡ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ତା’ପରେ ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଲା ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ ।

ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ସୁସାଇଡ କରିବାକୁ ଅଟକାଇ ଦେଲେ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଚାଇନାର ଜିଆଙ୍ଗସୁ ରାଜ୍ୟର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଏଥିରେ ବସ ଡ୍ରାଇଭର ସୁସାଇଡ ଘଟଣାକୁ ଅଟକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ବ୍ରିଜ ଉପରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ପିଲା ସହ ନଦୀକୁ ଡେଇଁ ସୁସାଇଡ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯେପରି ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି କରିବାର ଦେଖିଲେ, ସେ ତୁରନ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ସେ ବସ ଅଟକାଇ ଦୌଡିଯାଇ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଲାଙ୍କୁ ଡେଇଁବାରୁ ଅଟକାଇ ଦେଲେ ।

ଏହି ଭିଡିଓ ହୋଇଥିଲା ଭାଇରାଲ :-

ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ କହିଲେ ହିରୋ :-

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟି ପୁରୁଣା ଅଟେ | ପ୍ରଥମେ ଭିଡିଓଟି ଚାଇନାର ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ସେମାନେ ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହି ଖବର ଲେଖିବା ବେଳକୁ ଏହାକୁ 21 ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁ ମିଳି ସାରିଥିଲା । ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ହିରୋ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଏପରିକି ସମସ୍ତେ ଏହି କଥାକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଯେ ସେ ବସକୁ ଶୀଘ୍ର ସାଇଡକୁ ବୁଲାଇ କେବଳ ନିଜ କାମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ହଜି ନ ଯାଇନଥିଲେ ବରଂ ମା ଏବଂ ପିଲାର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇଲେ । ୟୁଜରମାନେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କଠାରୁ ଆମକୁ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବା ଉଚିତ୍ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.