କଙ୍ଗନାକୁ ଶକ୍ତ ଝଟକା : ସୁପରଫ୍ଳପ୍ ହେଲା କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ଧାକଡ”,ଅଷ୍ଟମ ଦିନରେ ମାତ୍ର ୨୦ଟି ଟିକେଟ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ମାତ୍ର ୪୪୨୦ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଇତି ମଧ୍ୟରେ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଧାକଡ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ୯ ଦିନ ବିତି ସାରିଲାଣି । ହେଲେ ଫିଲ୍ମର ଆୟ ଦିନକୁ ଦିନ ଖରାପରୁ ଖରାପ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ମାତ୍ର ଚାରି ଦିନରେ ମୁହଁ ମାଡି ପଡିଲା କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ଵତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଧାକଡ’। ତେବେ ଫିଲ୍ମରେ କଙ୍ଗନା ଆକ୍ସନ ଅବତାରରେ ନଜର ଆସିଥିବା ବେଳେ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ ରୁଦ୍ରବୀର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଅଷ୍ଟମ ଦିନରେ ଏହି ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମର ପୂରା ଦେଶରେ ମାତ୍ର ୨୦ଟି ଟିକେଟ୍ ବିକ୍ରି କରିପାରିଛି । ଆଉ ଏହି ଦିନ ଫିଲ୍ମ କେବଳ ପୂରା ଦେଶରେ ୪୪୨୦ ଟଙ୍କା ଆୟ କରିପାରିଛି । ଯାହାକି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଡ୍ୟୁସରଙ୍କୁ ଏକ ଶକ୍ତ ଧକ୍କା । ଏକ ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ, ଧାକଡ୍ ଫିଲ୍ମ ମେ ୨୭ ତାରିଖରେ ଏହି ଅଲୋଡା ରେକର୍ଡ କରିଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ବି ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏପରି ନିରାଶାଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନଥିଲା । ତେବେ ଧାକଡର ଏହି ନିରାଶାଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲିଂ ବି ଜୋରଦାର ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ସମୟରେ ଏହାର ବଜେଟ୍ ରହିଥିଲା ୮୦ ରୁ ୯୦ କୋଟି । ରିଲିଜ୍ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମ ମେକର୍ସ ଏହାର ଓଟିଟି ଓ ସାଟେଲାଇଟ୍ ରାଇଟ୍ସ ବିକ୍ରି କରିନଥିଲେ । ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ଏହାର ରାଇଟ୍ସ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ସେମାନେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଥିଲେ । ହେଲେ ଫିଲ୍ମର ଏପରି ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖିବା ପରେ କୌଣସି ବି ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏବେ ଏହାର ରାଇଟ୍ସ କିଣିବାକୁ ରାଜି ନାହାଁନ୍ତି । ଯାହା ପରେ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ଏକ ବଡ କ୍ଷତି ସହି ପାରନ୍ତି । ଧାକଡ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ କେବଳ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କଲେକ୍ସନ କରିପାରିଥିଲା ।

.ଏହାପରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଫିଲ୍ମର ଆୟ ତଳକୁ ଖସିବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ୬ ଦିନରେ ଧାକଡ ଫିଲ୍ମ କେବଳ ୪ କୋଟି ଟଙ୍କା କଲେକ୍ସନ କରି ପାରିଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଓ୍ଵିକେଣ୍ଡ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଅନେକ ସିନେମା ଘରୁ ହଟି ସାରିଛି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅବସ୍ଥା ଏମିତି ଯେ ଏହା ସୁପର ଫ୍ଲପ୍ ଫିଲ୍ମ ତାଲିକାରେ ସାମିଲ୍ ହୋଇ ଯାଇଛି । ତେଣୁ ୮୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏବେ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ବି ଆୟ କରିପାରିବ କି ନାହିଁ ତା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.