୨୧୦୦ ଟଙ୍କାର ଚା ପିଅନ୍ତି ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଚା’ ର ମଜା ନେଉଥିବାର ଦେଖାଗଲେ ପାଟଣା ରୋଡରେ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗୁଛି ଯେ ବଲିଉଡ କଳାକାରଙ୍କୁ ହିଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥାଏ, ତେବେ ଆପଣ ଭୁଲ ଭାବୁଛନ୍ତି । ଭୋଜପୁରୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କଳାକାର ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସବୁ ଗତିବିଧି ଉପରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଲିଉଡ କଳାକାରମାନଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଏ । ଆଜିକାଲି ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅକ୍ଷରା ସିଂହ ମଧ୍ୟ ବହୁତ୍ ଲାଇମ ଲାଇଟରେ ଅଛନ୍ତି ।

ଭୋଜପୁରୀ ସିନେମାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କଥା ପଡ଼ିଲେ, ଅକ୍ଷରାଙ୍କ ନାମ ନିଶ୍ଚୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ । ସେ ଜଣେ ଦମଦାର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ତେବେ ବହୁତ୍ କମ୍ ଲୋକ ଏହା ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯେତେ ଦମଦାର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି, ଭିତରୁ ସେ ସେତେ କୋମଳ ହୃଦୟର ମଣିଷଟିଏ ଅଟନ୍ତି । ନିକଟରେ ତାଙ୍କର କିଛି ଅଲଗା ଷ୍ଟାଇଲ ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖାଗଲା ଏବଂ ତାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ବହୁତ୍ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଗଲେ ।

ଏହି ସ୍ପେସାଲ ଦୋକାନରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ ଚା ପିଇବାକୁ :-

ଅକ୍ଷରା ସିଂହ ନିକଟରେ ଗ୍ରାଜୁଏଟ ଚା ବାଲି ଟି ଷ୍ଟଲ୍ ଠାରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ । ପ୍ରକୃତରେ ପାଟଣାରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚା ଦୋକାନ ଅଛି । ଏହି ଦୋକାନକୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଚଳାଉଛନ୍ତି । ସେ ଗ୍ରାଜୁଏଟ ଅଟନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ନିଜ ଚା ଦୋକାନରୁ ହିଁ ଘର ଚଲାନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ଦୋକାନ ନାମ ହିଁ ଗ୍ରାଜୁଏଟ ଚା ବାଲି ନାମରେ ଜଣାଶୁଣା ହେଉଛି ।

ଅକ୍ଷରା ସିଂହ ପାଟଣାର ବୋରିଙ୍ଗ କେନାଲ ରାସ୍ତାରେ ଏହି ଦୋକାନରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ସେଠାରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଲୋକ ଜମା ହୋଇଗଲେ । ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ବ୍ୟାକୁଳ ଥିବାର ଦେଖାଗଲେ । କେହି କେହି ତାଙ୍କ ସହ ସେଲଫି ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ କେହି କେହି ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଅକ୍ଷରା ସିଧାସଳଖ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କଠାରୁ ଚା ମାଗିଥିଲେ ।

ଚା’ ପାଇଁ 2100 ଟଙ୍କା :-

ପ୍ରିୟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଦୋକାନରେ ଅକ୍ଷରା ସିଂହଙ୍କୁ ଦେଖି ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇଗଲେ । ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଡିମାଣ୍ଡ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ସ୍ପେସାଲ୍ ଚା ତିଆରି କରି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିଜ ହାତରେ ଦେଇଥିଲେ । ଚା ’ପିଇବା ପରେ ଅକ୍ଷରା ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଚା ବଦଳରେ ଖୁସି ହୋଇ ତାଙ୍କୁ 2100 ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ୍ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.