3 ବର୍ଷ ଧରି ହୋଟେଲକୁ ନେଇଯାଇ ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ସହିତ କରୁଥିଲା ରେପ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ଗିରଫ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ବିହାରର ମୁଙ୍ଗେରରେ ସମ୍ପର୍କ କଳଙ୍କିତ ହେବାର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ଜଣେ କଳିଯୁଗ ବାପା ଉପରେ ନିଜ ଦୁଇ ଝିଅ ସହିତ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ବଳାତ୍କାର କରିବାର ଆରୋପ ଲାଗିଛି । ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ହୋଟେଲରେ ନିଜ ଝିଅ ସହିତ ଆପତ୍ତିଜନକ ସ୍ଥିତିରେ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି । ଘଟଣାଟି କାସୀମ ବଜାର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଅଟେ ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବାପା – ଝିଅର ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କକୁ ଲଜ୍ଜିତ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜ ଦୁଇ ଝିଅ ସହିତ ଗତ ତିନି ବର୍ଷ ଧରି ଅଲଗା ଅଲଗା ହୋଟେଲକୁ ନେଇ ଯାଇ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରୁଥିଲା । ହଇରାଣ ହରକତ ହେବାପରେ ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ପୀଡ଼ିତା ସେମାନଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଅସୁବିଧା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ଏହା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସମୟରେ ଧରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଲଗାତାର ଭାବରେ ପିଛା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, 2009 ମସିହାରେ CRPF ରୁ ରିଟାୟାର ନେବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ, ଦୁଇ ଝିଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ସହିତ ରହୁଥିଲେ । ଜାମଲପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ତିନି ବର୍ଷ ହେଲା ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ହୋଟେଲକୁ ନେଇ ବଳାତ୍କାର କରୁଛନ୍ତି । ମୋ ଝିଅମାନେ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ମୋତେ କହିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଆମେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅପରାଧ କରିବା ସମୟରେ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲୁ ।

ଯେତେବେଳେ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ବଡ ଝିଅକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଯିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପିଛା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲୁ ଏବଂ ଜଣା ପଡିଲା ଯେ ସେ ଜମାଲପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ବଜାରରେ ଅବସ୍ଥିତ ହୋଟେଲ ସମ୍ରାଟରେ ଏକ ରୁମ ବୁକ କରିଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହୋଟେଲକୁ ଯାଇ ରୁମର ଭେଣ୍ଟିଲେଟର ଦେଇ ଦେଖିଲି, ସେତେବେଳେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ପାଇଲି, ଯାହାର ପ୍ରମାଣ ଭିଡ଼ିଓରେ ଅଛି ।

ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ସଦର ଡିଏସପି ନନ୍ଦଜୀ ପ୍ରସାଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ନିଜ ସ୍ବାମୀ ଉପରେ ନିଜର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଆରୋପ ଲଗାଇ ଜମାଲପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚରେ ପ୍ରଥମ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଠିକ୍ ପାଇଲେ ଏବଂ ଯାହା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.