କ୍ୟାପଟେନ କୁଲ କରିବେ ସିନେମା! ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ନଜର ଆସିବେ ମାହି

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ସବୁ ଖେଳ ଭିତରୁ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳ ଲୋକପ୍ରିୟ ବହୁତ ।ଯାହା ଆମେ ସବୁ ବେଳେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରୁ ।ସବୁ ଜାଗାରେ ଏହି ଖେଳ ର ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟକମନ୍ୱେଲଥ୍ ଅଫ୍ ନେସନ୍ସ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ସଂସ୍କୃତି ଉପରେ କ୍ରିକେଟ୍ ର ବ୍ୟାପକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଛି | ଏହା, ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଏହି ରାଷ୍ଟ୍ରଗୁଡିକର ଲେକ୍ସିକନ୍ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଛି, ବିଶେଷକରି ଇଂରାଜୀ ଭାଷା କ୍ରିକେଟ୍ ହେଉଛି ଏକ ବ୍ୟାଟ୍ ଏବଂ ବଲ୍ ଖେଳ ଯାହାକି ଏକାଦଶ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଦୁଇଟି ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥାଏ ଯାହା ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଏକ ୨୨-ୟାର୍ଡ (୨୦-) |

ମିଟର) ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁଣ୍ଡରେ ୱିକେଟ୍ ସହିତ ପିଚ୍, ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ଦୁଇଟି ଷ୍ଟମ୍ପରେ ସନ୍ତୁଳିତ ଦୁଇଟି ଜାମିନ ଧାରଣ କରିଥାଏ |ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଖେଳାଳି ଧୋନି ଯାହାଙ୍କୁ ଆମେ କ୍ୟାପ୍ଟିନ କୁଲ ବୋଲି ଆମେ ଜିଣିଛେ ସେ ଏବେ ଖେଳରୁ ସନ୍ନ୍ୟାସୀ ନେଇଛନ୍ତି ।ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଜଣେ ଭାରତୀୟ ପେସାଦାର କ୍ରିକେଟର ଯିଏ ଅଧିନାୟକ ଥିଲେ। ୨୦୦୭ ରୁ ୨୦୧୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୀମିତ ଓଭର ଫର୍ମାଟରେ ଏବଂ ୨୦୦୮ ରୁ ୨୦୧୪ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଜଣେ ଡାହାଣହାତୀ ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍।

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସିନେମା ଜଗତରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ । ଏ ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତି ହୋଇ ସାରିଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଚୟନ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି ଈପଲ ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ତରଫରୁ ଖେଳୁତିବାରୁ ତାମିଲନାଡୁରେ ଧୋନୀଙ୍କର ରହିଛନ୍ତି ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ । ଏଠାରେ ଧୋନୀଙ୍କୁ ଲୋକେ ‘ଥାଲା’ର ଆଖ୍ୟା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ତେଣୁ ତାଙ୍କର ଏହି ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଇଙ୍ଗକୁ ନଜରରେ ରଖି ସେ ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର୍ ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ।ସାଉଥର ସଫଳ ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନାୟିକା ନୟନତାରା ଧୋନୀଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଲିଡ ରୋଳରେ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।ତେବେ କ୍ରିକେଟରେ ଖୁବ ସଫଳତା ସାଉଁଟିଥିବା ମାହି ଏବେ ସିନେ ଜଗତରେ କେତେ ସଫଳ ହେଉଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.