ଚା ପିଉ ପିଉ ହେଇଗଲା ପ୍ରେମ, ଜମି ବିକ୍ରି କରି କଲେ ହନିମୁନ୍, ବର୍ତମାନ ଆଉ ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ଆସୁ ନାହିଁ ଘରକୁ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଛତ୍ରପୁରରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ଯିଏ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ହଠାତ୍ 440 ଭୋଲ୍ଟର ଏକ ଶକ୍ ଲାଗିଛି। ସମଗ୍ର ଘଟଣା ମହାରାଜପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରର କୁସମା ଗାଁର ଅଟେ।ପୀଡିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଲକଡାଉନ ଥିବା ବେଳେ ସେ ଉଷା ପାଲ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ। ସେ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ବାହାରେ ଚା ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ।

ସେ ସକାଳେ ଏଠାକୁ ଯାଇ ଚା ପିଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଆମର ପ୍ରେମ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଚାଲିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଆମେ ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲୁ। କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଆମର କୋର୍ଟରେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ବିବାହ ପରେ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରୁଥିଲେ, ଏପରିକି ଜମି ବିକ୍ରି କରି ସେ ହନିମୁନ୍ କରିଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉଡ଼ିଗଲା ହୋସ:-

କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ପତ୍ନୀ ଏପରି ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ଯେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା। ବାସ୍ତବରେ, ଛତ୍ରପୁରର ଏହି ପୁରୁଷ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା ଜଣକ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଯୁବକଙ୍କୁ ପ୍ରେମର ଜାଲରେ ପକାଇ ଥିଲେ। ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଏହି ମହିଳା ନଗଦ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ନେଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଚୂନ ଲାଗିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ପୁରା ଶୋଷଣ ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲେ। ତା’ପରେ ପୀଡିତ ଏସପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚି ଏକ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ପରେ ପତ୍ନୀ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ନଗଦ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ନେଇ ପଳାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଫେରିବାର ନାମ ନେଉନାହାଁନ୍ତି।

ପତ୍ନୀ ବହୁତ ଟଙ୍କା ନେଇ ପଳାଇଛନ୍ତି:-

ପୀଡିତ ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଥିଲା। ତା’ପରେ ପତ୍ନୀ ଅଳଙ୍କାର ମାଗିଲେ। ତା’ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏକ ସୁନା ଚେନ୍, କାନଫୁଲ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ଦେଲି। ମୋର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମୋର ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଥିଲା। ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଆଣି ଘରେ ରଖିଲି। ତା’ପରେ ଦିନେ ପତ୍ନୀ ମୋତେ ବଜାରରୁ କିଛି ସାମଗ୍ରୀ ଆଣିବାକୁ କହିଥିଲେ। ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବଜାରରୁ ଫେରି ଆସିଲି, ପତ୍ନୀ ଘରେ ନଥିଲେ। ଏହା ସହିତ ଦୁଇ ଲକ୍ଷ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ମଧ୍ୟ ନିଖୋଜ ଥିଲା।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପତ୍ନୀ ଫେରି ଆସୁ ନାହାଁନ୍ତି:-

ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସୁ ନାହାଁନ୍ତି, ନଗଦ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ଫେରସ୍ତ କରୁନାହାଁନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିବାହିତ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଇଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ। ଗାଁ ଜମି ବିକ୍ରି କରି ତା’ପରେ ତାଙ୍କୁ ହନିମୁନ୍‌ରେ ନେଇଗଲେ। ଅନେକ ଦିନ ଧରି ବୁଲିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ସେ ଧୋକା ଦେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.