ଏହି ମଡେଲଙ୍କ ସହିତ ସେନ ୱାର୍ନ କରିଥିଲେ ଲଜ୍ଜାଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ, ସ୍କ୍ରିନସଟ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା ଲିକ୍ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ସ୍ପିନର ସେନ ୱାର୍ନଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ ଶୁକ୍ରବାର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ୱାର୍ଣ୍ଣ ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ବଡ ସ୍ପିନର ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ଅଟନ୍ତି। ୱାର୍ଣ୍ଣ ତାଙ୍କ ବୋଲିଂ ପାଇଁ ଯେତିକି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଥିଲେ, ସେ ତାଙ୍କର ରଙ୍ଗୀନ ଶୈଳୀ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଲୋକପ୍ରିୟ ଥିଲେ। ଅନେକ ଥର ସେକ୍ସ ସ୍କାଣ୍ଡାଲରେ ୱାର୍ଣ୍ଣଙ୍କ ନାମ ଆସିଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ୱାର୍ଣ୍ଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ।

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଣିଥିଲେ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ :-

ନିଜ ସ୍ପିନ୍ ସହିତ ଦୁନିଆର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ଚକଲା ଦେଇଥିବା ସେନ୍ ୱାର୍ନେ ପୁଣି ଥରେ ହେଡଲାଇନରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ମଡେଲ ଏବଂ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜେସିକା ପାୱାର ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ୱାର୍ଣ୍ଣଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, 52 ବର୍ଷିୟ ୱାର୍ଣ୍ଣଙ୍କ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଜେସିକା ତାଙ୍କୁ ‘ବିକସିପ୍ଟ’ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ ଯେ ଜଣେ ମହିଳା ସଚିନ ୱାର୍ନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ୱାର୍ଣ୍ଣ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କାରଣରୁ ବିବାଦ ଘେରକୁ ଆସିଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା।

ମେସଯର ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ କଲେ ସେୟାର:-

ମଡେଲ ଏବଂ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜେସିକା ପାୱାର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେନ ୱାର୍ନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପଠାଯାଇଥିବା ବାର୍ତ୍ତାର ସ୍କ୍ରିନସଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ୱାର୍ଣ୍ଣଙ୍କୁ ହୋଟେଲ ରୁମରେ ଜେସିକାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି। ମଡେଲର ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ ସତ୍ତ୍ୱେ ୱାର୍ଣ୍ଣ ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଅନେକ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଉଥିଲେ। ପାବର କହିଲା, ‘ମୁଁ କହିଲି ଏହା ପାଗଳାମି ଅଟେ। ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁ ନାହିଁ ଯେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଏକ ମେସଯ ପଠାଉଛନ୍ତି। ଇଂରାଜୀ ରିଆଲିଟି ସୋ ‘ବିଗ୍ ଭାଇ ଭିଭିଆଇପି’ରେ ସେନ ୱାର୍ନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଡେଲ ଜେସିକା ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି।

ସର୍ବଦା ବିବାଦରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି ସଚିନ:-

30 ବର୍ଷିୟ ଜେସିକା ପାୱାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଚିନ ୱାର୍ନ ତାଙ୍କୁ ମେସେଜ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ହୋଟେଲ ରୁମରେ ସାକ୍ଷାତ ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ ୱାର୍ଣ୍ଣଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ମନା କରିବା ସତ୍ୱେ ସେ ଅନେକ ମେସେଜ ପଠାଇବାରେ ଲାଗିଥିଲେ। ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଚୁଜେ, ୱାର୍ଣ୍ଣ ତାଙ୍କ ଆଚରଣ ହେତୁ ପୂର୍ବରୁ ବିବାଦରେ ଥିଲେ। ଆଫେୟାର ଏବଂ ସେକ୍ସ ସ୍କଣ୍ଡେଲ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି।

ୱାର୍ଣ୍ଣଙ୍କ ନାମରେ ଅଛି ବଡ଼ ରେକର୍ଡ:-

ସଚିନ ୱାର୍ନେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପାଇଁ 300 ରୁ ଅଧିକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଲେଗ୍ ସ୍ପିନର କୁହାଯାଏ। ଦିଗଜ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବୋଲିଂ ଆଗରେ ପାଣି ପିଥାନ୍ତି। ତେବେ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ନଥିଲେ ଏହା ଏକ ଭିନ୍ନ କଥା। ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟରେ ତାଙ୍କର 708 ୱିକେଟ୍ ରହିଛି। ଏଥି ସହିତ ସେ ଏକ ଦିନିକିଆ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରେ 293 ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଆଇପିଏଲ୍ ସିଜନ୍ ୱାନ୍ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିବା ପାଇଁ ଅଧିନାୟକ ରହିଛନ୍ତି। ସେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ପ୍ରଥମ ଆଇପିଏଲ ଟ୍ରଫି ଦେଇଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.