ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମିକା ଦେଇଦେଲା ଜୀବନ, ଆଉ ଖବର ପାଇବା ମାତ୍ରେ ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲା, ଜାଣନ୍ତୁ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ୟୁପର ବରେଲିରୁ ଗୋଟିଏ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ ଆଗରେ ଡେଇଁ ଜୀବନ ଦେଇଦେଲେ । ପ୍ରଥମେ ନାବାଳିକା ପ୍ରେମିକା ସୁସାଇଡ କରିଥିଲା । ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ର ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି 18 ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରେନ ଆଗରେ ଡେଇଁ ନିଜ ଜୀବନ ତ୍ୟାଗ କରିଦେଲା । ଘଟଣାର ସୂଚନା ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଏବଂ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ପଠାଇ ଦେଲା ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଯୁବକ ଏବଂ କିଶୋରୀ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ଦ୍ଵାରା ଡିପ୍ରେଶନରେ ଥିଲେ । ଦୁହିଁଙ୍କ ଗଭୀର ପ୍ରେମକୁ ଗାଁ ଲୋକମାନେ ବୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ । ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ଯେ ଏସବୁ କୁ ସହି ନ ପାରି ସେମାନେ ଏହିପରି ଭୟଙ୍କର ପଦକ୍ଷେପ ନେଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ସୁସାଇଡ କରିଥିବାର ଏହି ଘଟଣା ଫତେହଗଞ୍ଜ ପୂର୍ବତନ ଥାନା ଅଂଚଳର ଟିଶୁଆ କ୍ରସିଂ ର ଅଟେ । ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପୋଲିସ ରେଲୱେ ଟ୍ରାକ ରୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଶବକୁ ଉଠାଇ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ପଠାଇ ଦେଲା ।

ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଶାହଜହଁପୁରର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ । ଗୋଟିଏ ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ଗାଁ ଲୋକେ ସ୍ବୀକାର କଲେନାହିଁ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଗ୍ରାମବାସୀ ମାନେ ଆଜିକାଲି ଦୁହିଁଙ୍କୁ ନେଇ ଅନେକ ସମାଲୋଚନା କରୁଥିଲେ । ଏଥିରେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇ ଦୁହେଁ ଟ୍ରେନ ସାମ୍ନାରେ ଡେଇଁ ନିଜ ଜୀବନକୁ ତ୍ୟାଗ କରିଦେଲେ ।

ପରିବାର ଲୋକେ କହିବା ଅନୁସାରେ, ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସକାଳେ କିଶୋରୀ ଝାଡ଼ା ଯିବାପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଶବ ରେଲୱେ ଟ୍ରାକ ରେ ମିଳିଲା । ପୋଲିସ ଦୁହିଁଙ୍କ ଶବକୁ ରେଲୱେ ଲାଇନରୁ ହଟାଇ ରେଳ ପରିଚାଳନା କୁ ଜାରି ରଖିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ବୟାନକୁ ଆଧାର କରି ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.