ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଚକ୍କରରେ ନିଜ ମାଆଙ୍କର ବେକକୁ ହିଁ କାଟି ଦେଲା ଝିଅ,ଏମିତି ରଚିଥିଲା ହତ୍ୟାର ଷଡଯନ୍ତ୍ର,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଗୋଟିଏ ବହୁତ ଭୟଙ୍କର ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଏଠାରେ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ତା ମାକୁ ହିଁ ମାରିଦେଲା, ଯିଏ ତାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ପାଳି ପୋଷି ବଡ଼ କରିଥିଲା | ଯୁବତୀ ଏହି ଷଡଯନ୍ତ୍ର ନିଜ ପ୍ରେମିକର ସାଙ୍ଗ ସହିତ ମିଶି କରିଥିଲା | ଏହି ଘଟଣା ପାଇଁ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବ୍ୟାପି ଯାଇଛି | ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଝିଅ ଏବଂ ତାର ପ୍ରେମିକର ସାଙ୍ଗକୁ ଗିରଫ କରିନେଇଛି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ହତ୍ୟାକାରୀ ଝିଅ କିପରି ନିଜ ମାକୁ ହିଁ ହତ୍ୟା କରିଦେଲା |

ବିଜେପି ନେତା ଥିଲେ ମୃତ ମହିଳା :-

ଦିଲ୍ଲୀର ଆମ୍ବେଦକର ନଗରରେ ରହୁଥିବା ମହିଳା ସୁଧା ରାନୀଙ୍କର ଶନିବାର ରାତି ୧୦ଟା ସମୟରେ ହତ୍ୟା ହୋଇଥିଲା | ସେ ୫୫ ବର୍ଷର ଥିଲେ ଏବଂ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ନେତା ଥିଲେ | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ବହୁତ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ହତ୍ୟା ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ମହିଳା ହିଁ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ପାଳି ପୋଷି ବଡ଼ କରିଥିଲେ | ସେ ୨୦୦୭ ରେ ବିଜେପିର ଟିକେଟରୁ ନିର୍ବାଚନ ମଧ୍ୟ ଲଢ଼ିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ହତ୍ୟା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ମିଳିବ ପରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳିଯାଇଛି | ଆଖପାଖରେ ପୋଲିସ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଗଲା ଏବଂ ଶବକୁ କବଜାକୁ ନେଇଗଲା | ହତ୍ୟା ସହିତ ଘରେ ଚୋରି ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି କାରଣରୁ ପୋଲିସ ହତ୍ୟାକୁ ଚୋରି ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦେଖୁଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କର ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ଝିଅ ଦେବଯାନୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କଲେ, ସେତେବେଳେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା |

ଝିଅ ବାରମ୍ବାର ବଦଳାଉ ଥିଲା ବୟାନ :-

ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ଝିଅ ଦେବଯାନୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା କଲା, କାରଣ ସେ ସେହି ସମୟରେ ଘରେ ହିଁ ଥିଲା | ପୋଲିସକୁ ଦେବଯାନୀ ନିଜର ବୟାନ ବାରମ୍ବାର ବଦଳାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଥିଲା | ଏହାଦ୍ୱାରା ପୋଲିସର ସନ୍ଦେହ ଗଭୀର ହୋଇଗଲା ଏବଂ ଯେତେବେଳେ କଠୋର ଭାବେ ପଚରାଉଚରା କରାଗଲା, ସେତେବେଳେ ଦେବଯାନୀ ସବୁ ସତ ବାନ୍ତି କରି ପକେଇଲା | ସେ ସ୍ୱୀକାର କଲା ଯେ ସେ ନିଜ ମାଙ୍କର ହତ୍ୟା କରାଇଛି |

ଏହି ପୁରା ଘଟଣାକୁ ସେ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡର ସାଙ୍ଗ କାର୍ତ୍ତିକ ସହିତ ମିଶି ଘଟାଇଛି | ସେ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ମା ଏବଂ ଘରେ ଥିବା ମାମା ଉଭୟଙ୍କୁ ନିଦ ବଟିକା ଖୁଆଇ ଦେଲା | ଏହାପରେ ଯେତେବେଳେ ମାମା ଏବଂ ମା ନିଜ ନିଜ ରୁମରେ ଗଭୀର ନିଦରେ ଶୋଇପଡିଲେ, ସେତେବେଳେ ଦେବଯାନୀ କାର୍ତ୍ତିକକୁ ଡାକିଲା | କାର୍ତ୍ତିକ ସର୍ଜିକାଲ ବ୍ଲେଡ ନେଇ ଆସିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାର ବେକ କାଟି ମୃତ୍ୟୁର ନିଦରେ ଶୁଆଇଦେଲା | ଏହାପରେ ଦୁଷ୍ଟ ଦେବଯାନୀ ଘଟଣାକୁ ଚୋରି ହେବାର ରଙ୍ଗ ଦେବାପାଇଁ କିଛି ଜିନିଷପତ୍ର ଏପଟ ସେପଟ କରି ପକାଇ ଦେଲା ଏବଂ କିଛି ଜିନିଷ କାର୍ତ୍ତିକକୁ ଦେଇ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯିବାକୁ କହିଲା |

ଏହି କାରଣରୁ କରାଇଲା ମାର ହତ୍ୟା :-

ଦେବଯାନୀ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ କାରଣରୁ ନିଜ ମାଙ୍କର ହତ୍ୟା କରାଇଲା | ବାସ୍ତବରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ନୋଏଡାର ଚେତନଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା | ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡି ସେ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଶିବୁଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ | ଏହି କଥାକୁ ତା ମା ବିଲକୁଲ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ସେ ଶିବୁଙ୍କୁ ଛାଡି ଚେତନଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତୁ | ଶିବୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନେକ କେସ ରହିଛି ଏବଂ ମା ଶିବୁକୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ | ସୁଧା ରାନୀ ଝିଅ ଦେବଯାନୀଙ୍କୁ ପ୍ରତି ମାସରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ପଇସା ଦେବା ବନ୍ଦ କରିବା ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଭାଗ ନ ଦେବାର ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେବଯାନୀଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ | ଏହି କାରଣରୁ ସେ ନିଜ ମାଙ୍କର ହତ୍ୟା କରିଦେଲା | ମାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁର ଖବର ଶୁଣି ତାଙ୍କ ବଡ଼ ପୁଅ ବିକ୍ରାନ୍ତ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.