କିଏ ଏହି ମାହିକା ଶର୍ମା ? ଯିଏକି ରାହୁଲ୍ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ବ୍ରତ ଏବଂ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡେଟ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଟିଭି ସିରିଏଲ ଏଫ୍ଆଇଆର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଦମଦାର ଫିଲ୍ମ ‘ମର୍ଦାନା’ ରେ ନିଜ ଅଭିନୟ ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଇଥିବା ମାହିକା ଶର୍ମା କୌଣସି ପରିଚୟ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି । ଆଜି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି, ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆଜି 23 ବର୍ଷ ହୋଇଯାଇଛି । ସୂଚନା ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମାହିକା ଶର୍ମା ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଅପେକ୍ଷା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଏବଂ ଅଧିକ ମନ୍ତବ୍ୟ ହେତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥାଆନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟି ସଭାପତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଧିକ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପବାସ ରଖିଥିଲେ, ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲେ । ମାହିକା ଶର୍ମା ହରିୟାଣାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ, ତାଙ୍କ ବାପା ଜଣେ ସୈନିକ ଥିଲେ । ଜଣେ ଦମଦାର ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ଏନଜିଓର ଅଂଶ ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନେକ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର କାରନାମା ଯୋଗୁଁ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ କାରଣରୁ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୁରା ଘଟଣା କ’ଣ ରହିଛି ।

ସୂଚନା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ମାହିକା ଶର୍ମା ନାମକ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେତେବେଳେ ଅଧିକାଂଶ ହେଡଲାଇନର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେ 2019 ରେ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ନେଇ ଗୋଟିଏ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ । ଏକ ବୟାନ ଦେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଭାରତର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଉପବାସ କରୁଛି, ଏହି ସମୟରେ ଭାରତର ଭବିଷ୍ୟତ କେବଳ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ହାତରେ ଅଛି । ମୁଁ ଜାଣିଛି ଯେ ସନାତନ ଧର୍ମରେ ସ୍ତ୍ରୀ କେବଳ ନିଜ ସ୍ବାମୀ ପାଇଁ ବ୍ରତ ରଖିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇନାହିଁ, ତେଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ରତ ରଖୁଛି ।’

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ସବୁ ଷ୍ଟାର ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ନିଜ ଘରେ ସମୟ ବିତାଉଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ସେ ଏକ ବୟାନ ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଲକଡାଉନ୍ ସମୟ ବିରକ୍ତିକର ଅଟେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ମୁଁ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ଶୋ ଦେଖି ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଡେଟ କରିବା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ।

ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, “ମୁଁ କପିଲ ଶର୍ମା ଏବଂ କପିଲଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ରିଆଲିଟି ଶୋ କମେଡି ନାଇଟ୍ସର ଜଣେ ବଡ଼ ଫ୍ୟାନ । ମୁଁ କପିଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ହସକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ, ଯଦି ଭବିଷ୍ୟତରେ ମୋତେ କେବେ ସୁଯୋଗ ମିଳେ, ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାଙ୍କୁ ଡେଟ କରିବାକୁ ଚାହିଁବି । ସେ ଜଣେ ଭଲ ମଣିଷ ଅଟନ୍ତି ।” ସେବେଠାରୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ୍ ହେଡଲାଇନର ଗୋଟିଏ ଅଂଶ ହୋଇଗଲେ । ଏହାବ୍ୟତୀତ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟ ପାଇଁ ଅଧିକ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.