ରାସ୍ତା ମଝିରେ ସ୍କୁଟିରୁ ନିଜେ ନିଜେ ପଡିଗଲେ, ମହିଳା ପଛରୁ ଆସୁଥିବା ବାଇକ୍ ବାଲାକୁ ଦୋଷ ଦେଲେ, କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହେଲା ଘଟଣା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ରାସ୍ତାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ସବୁ ଜାଗାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଏତେ ଅଧିକ ଘଟୁଛି ଯେ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିଛି । ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଯୋଗୁଁ ଜଣା ନାହିଁ କେତେ ଲୋକ ପ୍ରାଣ ହରାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି । ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଯାଉଥିବା ଯାନବାହାନ ଯୋଗୁଁ ଆଜିକାଲି ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଗଲାଣି । ରାସ୍ତାରେ ବେଳେବେଳେ ଯାନବାହାନ ପରସ୍ପରକୁ ଛୁଇଁଥାଏ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଗମ୍ଭୀର ରୂପ ନେଇଥାଏ ।

ବାସ୍ତବରେ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ଏବଂ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିପାରେ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା ସତର୍କ ହୋଇ ଗାଡି ଚଳାଇବା ଉଚିତ୍ । ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି କଥା ଶୁଣିଥିବେ ଯେ ରାସ୍ତାରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଆମର ସୁରକ୍ଷା ଆମ ହାତରେ । ତେଣୁ ରାସ୍ତାରେ ଯାନବାହାନକୁ ସର୍ବଦା ସତର୍କତାର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖାଯାଏ ଯେ ଏକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଦୋଷ ଦିଅନ୍ତି ।

ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଚାଲିବା ସମୟରେ ହଠାତ୍ ଗୋଟିଏ ସ୍କୁଟି ପଡ଼ିଗଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜେ ନିଜର ଭୁଲକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସ୍କୁଟି ଆରୋହୀ ପଛରେ ଆସୁଥିବା ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ସ୍କୁଟି ନିଜେ ପଡିଛି | ସ୍କୁଟି କୌଣସି ଗାଡି ଦ୍ୱାରା ଧକ୍କା ହୋଇନାହିଁ ।

View this post on Instagram

A post shared by RVCJ Media (@rvcjinsta)

ମହିଳା ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କୁ କରୁଛନ୍ତି ଦାୟୀ :-

ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ମହିଳା ଏବଂ ଜଣେ ପୁରୁଷ ସ୍କୁଟିରେ ଯାଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ସେମାନଙ୍କର ବାଲାନ୍ସ ବିଗିଡ଼ି ଯାଏ ଏବଂ ଦୁହେଁ ନିଜେ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ପଡିଯାନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ହଠାତ୍ ମହିଳା ଉଠି ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କୁ ପାଟି କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମହିଳା ଜଣକ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ତୁମେ ଧକ୍କା ମାରିବାରୁ ଆମେ ପଡ଼ିଗଲୁ । କିନ୍ତୁ ଏହି ପିଲା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚାଲାକ୍ ଅଟେ ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ବାସ୍ତବରେ, ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ସ୍କୁଟିରୁ ଖସିପଡ଼ିଲେ, ସେତେବେଳେ ବାଇକ୍ ଯୁବକ ପଛରେ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ସେହି ସମୟର ଭିଡିଓ କରୁଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ସେମାନେ ନିଜ ଭୁଲ୍ କାରଣରୁ ପଡିଗଲେ, ବାଇକ୍ କାରଣରୁ ନୁହେଁ । ଏହା ସହିତ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇଦେବି । ମୋଟ ଉପରେ ପୁରା ଘଟଣା କ୍ୟାମେରାରେ ଧରାପଡିଛି । ଯଦି ଏହି ଘଟଣା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇ ନଥାନ୍ତା, ତେବେ ରହସ୍ୟରୁ ପରଦା ଉଠାଯାଇପାରି ନଥାନ୍ତା |

Leave A Reply

Your email address will not be published.