ବରଯାତ୍ରୀରେ ୫୧ ଟ୍ରାକ୍ଟର ନେଇ କନ୍ୟାକୁ ନେବାକୁ ପହଞ୍ଚିଲା ବର, ଦେଖିବାକୁ ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ଯୁଦ୍ଧ ପାଇଁ ସେନା ଯାଉଛନ୍ତି, ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ବିବାହ ସିଜିନ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିବାହର ମଜାଳିଆ ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ଏପରି କିଛି ଭିଡିଓ ଥାଏ, ଯାହା ଆମକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରେ ଏବଂ ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ହସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଏହି ଭିଡିଓ ଗୋଟିଏ ବରଯାତ୍ରୀର ଅଟେ, ଯେଉଁଠାରେ ବର ଏବଂ ବରଯାତ୍ରୀ କନ୍ୟାକୁ ନେବାପାଇଁ କାର କିମ୍ବା କୌଣସି ଗାଡିରେ ନୁହେଁ ବରଂ ଟ୍ରାକ୍ଟରରେ ବାହାରି ଆସିଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ବରଯାତ୍ରୀରେ 51 ଟି ଟ୍ରାକ୍ଟର ଅଛି, ଯେଉଁମାନେ କି ବୋହୂ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ବରଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଆଜିକାଲି ସମସ୍ତେ ନିଜ ବିବାହରେ କିଛି ଅଲଗା ଏବଂ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମନେ ରଖିବେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି 51 ଟି ଟ୍ରାକ୍ଟର ନେଇ କନ୍ୟାକୁ ନେବାକୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଟ୍ରାକ୍ଟରଗୁଡିକର ଗୋଟିଏ ଲମ୍ବା ଧାଡି ଦେଖାଯାଉଛି ।

ସବୁ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଧୀରେ ଧୀରେ ପରସ୍ପର ପଛରେ ଚାଲିବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ଦେଖିବାକୁ ଏମିତି ଲାଗୁଛି, ଯେପରି ସୈନ୍ୟମାନେ ଯୁଦ୍ଧ ପାଇଁ ବାହାରିଛନ୍ତି । ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହିପରି ଦୃଶ୍ୟ କେବଳ ଟିଭିରେ ଦେଖିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଏହାକୁ ଭିଡ଼ିଓରେ ବାସ୍ତବରେ ଦେଖୁଛନ୍ତି ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନ୍ୟୁଜ ଏଜେନ୍ସି ANI ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓ ରାଜସ୍ଥାନରେ ଗୋଟିଏ ବରଯାତ୍ରୀର ଅଟେ । ଯେଉଁଥିରେ ବର ନିଜର ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ 51 ଟି ଟ୍ରାକ୍ଟର ଏବଂ 150 ଜଣ ବରଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ଭିଡିଓରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ବର ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଚଳାଉଛନ୍ତି । ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 23 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି । ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓରେ ବହୁତ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.