ସାଙ୍ଗ ନିଜ ସାଙ୍ଗକୁ ଦେଲା ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ମୃତ୍ୟୁ, ପତ୍ନୀଙ୍କ ଏହି ହରକତ ସାଜିଲା କାରଣ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ଇଣ୍ଡୋରରୁ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ପତ୍ନୀ ସହିତ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିବା କାରଣରୁ ପତି ନିଜର ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଦେଇଛି। ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀକୁ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଅସଂଯତ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ବିଗିଡ଼ି ଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ ସେ ବ୍ୟକ୍ତିର ମୁଣ୍ଡକୁ ହାତୁଡିରେ ପିଟି ଦେଇଥିଲେ। ହତ୍ୟା କରିବାପରେ ସେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଓ ପୋଲିସ ଘେରାବନ୍ଦୀ କରି ତାଙ୍କୁ ଧରିଥିଲେ ଓ ସେ ଏହାପରେ ନିଜର ଦୋଷ ସ୍ଵୀକାର କରିଥିଲା।

ବିଜୟ ନଗର ଥାନା ପ୍ରଭାରୀ ତହଜିବ କାଜି କହିଥିଲେ କି, ଏହି ହତ୍ୟା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ହୋଇଥିଲା। ଆରୋପୀଙ୍କ ନାମ ତୁଲାରାମ ଅଟେ। ସେ ଯେତେବେଳେ ପତ୍ନୀ ଓ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାଥିରେ ଦେଖିଲା ତ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଏହାପରେ ସେ ରାଗିଯାଇ ବନ୍ଧୁ ରାମକୃଷ୍ଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ହାତୁଡିରେ ପିଟିଦେଲା। ସେ ହାତୁଡିରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ବହୁତ ବାର ପିଟିବାପରେ ରାମକୃଷ୍ଣଙ୍କର ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ସେଠାକୁ ସମସ୍ତେ ଆସିଥିଲେ। ସମସ୍ତେ ରାମକୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ନେଇ ହସ୍ପିଟାଲ ଗଲେ କିନ୍ତୁ ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା।

ଫେରାର ହେବାର ଥିଲା ଆରୋପୀ:-

ପୋଲିସ କହିବାହେଲା 35 ବର୍ଷୀୟ ଆରୋପୀ ତୁକାରାମ ମାୟାପୁରୀରେ ରୁହେ। ସେ ନିଜର ଦୋଷ ସ୍ଵୀକାର କରିସାରିଛି। ପୋଲିସ ମୁତାବିକ, ତୁଲାରାମ ସହରରୁ ପଳାୟନ କରିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିସାରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଯାଇ ପାରିଲାନାହିଁ, ଯେଉଁ ହାତୁଡି ଜରିଆରେ ସେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ତାକୁ ଜବତ କରିସାରିଛି। ପୋଲିସ କହିଥିଲା କି, ହତ୍ୟା କରିବାପରେ ଆରୋପୀ ହତିଆର ଲୁଚାଇ ଦେଇଥିଲା।

ଆରୋପୀ ପୋଲିସକୁ ବତାଇଲେ ରାଜ:-

ଆରୋପୀ ପୋଲିସକୁ ନିଜ ବୟାନ ମାଧ୍ୟମରେ କହିଥିଲା କି, ତା’ ନାମ ତୁଲାରାମ ଓ ପେଶାରେ ସେ ଜଣେ ପେଣ୍ଟର ଅଟେ। ମୃତକ ରାମକୃଷ୍ଣ ବିଜୋରେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଥିଲା। ଉଭୟ ଏକାସହ କାମ କରନ୍ତି। ମୃତକର କାମ ଟାଇଲସ ଲଗାଇବା ଥିଲା। କାମରୁ ହିଁ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା। ରାମକୃଷ୍ଣ ବହୁତଥର ତୁଲାରାମ ଘର ସୋଲାଙ୍କି ନଗରକୁ ଯାଇଥିଲା। ଆରୋପୀ କୁହେ, ତାକୁ ଜଣାନଥିଲା ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କିରଣ ଓ ବନ୍ଧୁ ରାମ ମଧ୍ୟରେ ଏମିତି ସମ୍ବନ୍ଧ ରହିଛି। ରାମ ବହୁତଥର ବାହାନା କରି କାମକୁ ଆସେନାହିଁ। ସେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମଧ୍ୟ କାମ କରିବାକୁ ଆସିଲାନାହିଁ। ଆରୋପୀ ଯେତେବେଳେ ଘରୁ ବାହାରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ମୋବାଇଲ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲେ ଓ ଯେତେବେଳେ ସେ ମୋବାଇଲ ପାଇଁ ଘରକୁ ଗଲେ ସେତେବେଳେ ଘର କବାଟ ଭିତରୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା। ଝରକା ଟିକେ ଖୋଲା ଥିଲା । ସେ ଭିତରକୁ ଦେଖିଲା ତ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ବନ୍ଧୁ ରାମକୃଷ୍ଣ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ। ଏହାପରେ କ୍ରୋଧ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ସେ ନିଜ ସାଙ୍ଗକୁ ମାରିଦେଲା।

Leave A Reply

Your email address will not be published.