ଘରେ କାମ କରୁଥିବା ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀକୁ ଭଲପାଇ ବସିଲେ ଘରର ବୋହୁ,ଆଉ ସ୍ୱାମୀକୁ ମିଳିଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଆପ-ତ୍ତିଜ-ନକ ଭିଡିଓ,ଆଉ ତା ପରେ…ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ବାସ୍ତବରେ ପାଟନା ଜିଲ୍ଲାର ମସୁଢ଼ୀ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଘରେ ନିର୍ମାଣ କାମ ଆରମ୍ଭ କରାଇଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ ଜଣେ ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀକୁ ମଧ୍ଯ ସେଠାକୁ ଡକାଇଲେ, ଯାହାର ଲଗାତାର ଯିବାଆସିବା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମିସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାୟ 3 ବର୍ଷ ଧରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘର ନିର୍ମାଣ କରୁଥିଲା । ଏହାମଧ୍ୟରୁ ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଘର ମାଲିକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ହୋଇଗଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ପ୍ରେମ ଏତେ ବଢ଼ିଗଲା ଯେ ଦୁହେଁ ଶାରୀ-ରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ରଖିଲେ ଏବଂ ତାପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଲୋକଙ୍କ ନଜରରେ ମଧ୍ୟ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ଆପ-ତ୍ତିଜ-ନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିଡିଓ :-

ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ, ସେତେବେଳେ ଯେ କେହି ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଏହାମଧ୍ୟରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଆପ-ତ୍ତିଜ-ନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖୀନେଲେ ଏବଂ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦୁହିଁଙ୍କର ଭିଡିଓ କରିଦେଲା । ତାପରେ ସେହି ଘର ମାଲିକ ଅର୍ଥାତ୍ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓ ପହଞ୍ଚାଇ ଦେଲା । ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀର ଏପରି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲା ।

ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟ ଦୁଇଟି ପିଲାର ବାପା ଅଟେ । ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାପରେ ଗାଁ ଲୋକେ ବହୁତ୍ ରା-ଗିଗଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କିଛି ଲୋକ ତ ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀକୁ ଧରି ବହୁତ୍ ପି-ଟି-ଲେ ଏବଂ ଏହାପରେ ତାକୁ ବାନ୍ଧିକି ମଧ୍ୟ ରଖିଲେ ।

ଦୋ-ଷ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁନାହିଁ ସ୍ବାମୀ :-

ଏହା ମଧ୍ୟରେ ମା-ମ-ଲାଟି ପୋ-ଲି-ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଗଲା ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଥା-ନାକୁ ନେଇଆସିଲା । ଏଠାରେ ପ୍ରେମିକ ଖୁଲାସା କଲା ଯେ ସେ ପ୍ରାୟ 2ରୁ 3 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରେ କାମ କରୁଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ତାର ଘର ମାଲିକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ଦେଖା ହେଲା ଏବଂ ମା-ମ-ଲା ଆଗକୁ ବଢିଲା ।

ସବୁ ସତ ଜାଣିବାପରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ” ସେ କହୁଥିଲା ସେ କେବଳ ମୋର ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ସେ ତ ମିସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲା, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ କଣ କରିବି ।” ତେବେ ଏତେ ସବୁ ହୋଇଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ କେ-ସ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହେଁ । କେବଳ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଥା-ନାରୁ ମୁକୁଳେଇବା ପାଇଁ କହୁଛନ୍ତି । ସେହିପରି ପୋ-ଲି-ସ ବର୍ତ୍ତମାନ ମା-ମ-ଲାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ କହିଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.