ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପାଟନାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିଶଙ୍କୁ ମାରିଲେ ମୁଥ, ପୋଲିସ ରଖିଲା ଅଟକ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ବିହାରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କ ଉପରେ ରବିବାର ଦିନ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଛି। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ମୁଥ ମାରିଥିଲେ। ତେବେ ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କର କୌଣସି ଆଘାତ ପାଇଁ ନାହାଁନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଉକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। କୁହାଯାଉଛିକି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏକ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅଧୀନରେ ବଖତିୟାରପୁର ଆସିଥିଲେ।

ଯୋଗୀଙ୍କର ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ସମାରୋହରେ ଯୋଗଦେବା ପରେ ପାଟନାକୁ ଫେରିଥିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତୀଶ କୁମାର। ତାପରେ ସେ ଏକ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ବଖତିୟାରପୁରରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସେ କିଛି ପ୍ରତିମାକୁ ମାଲ୍ୟାର୍ପଣ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଭିଡ଼ ଭିତରୁ ଜଣେ ଲୋକ ଆସି ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା। ଯଦିଓ ସମୟକ୍ରମେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଅଧୀନରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା କର୍ମଚାରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ସେଠାରେ କାବୁ କରି ନେଇଥିଲେ।

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ:-

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଛି। ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ମଧୁବାନୀରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ନିର୍ବାଚନ ବୈଠକରେ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତୀଶଙ୍କୁ ପିଆଜ ଓ ଇଟା ଦ୍ୱାରା ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ମଞ୍ଚରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ସେଠାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.