ଯେତେବେଳେ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ଓ ମୟୁର ହେଲେ ମୁହାଁମୁହିଁ,ସମସ୍ତେ ଦେଖି ହୋଇଗଲେ ଚକିତ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ପ୍ରତିଦିନ କିଛିନା କିଛି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୁଏ। ଏହି ସମସ୍ତ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ଏପରି ଯେ ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି। କିଛି ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ ଆସେଯେ ସେ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ବଣୁଆ ଜନ୍ତୁ ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାଉ।

ବେଳେବେଳେ ପଶୁମାନେ ପରସ୍ପର ଉପରେ ପ୍ରେମ ଦେଖାଉ ଥିବା ଦେଖାଯାଏ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ ବିପଜ୍ଜନକ ଉପାୟରେ ପରସ୍ପର ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ। ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଏହି ଭିଡିଓ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ଏବଂ ମୟୁର ସହିତ ଜଡିତ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏପରି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖୁଛନ୍ତି।

ମୟୂର କଲା କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ:-

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏହି ଜିନିଷ ଜାଣୁ ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ଥାନର ନିଜସ୍ୱ ନିୟମ ଅଛି। ଠିକ୍ ସେହିପରି ଭାବରେ, ଜଙ୍ଗଲର ଏକ ନିୟମ ଅଛି ଯେ ଯିଏ ଶକ୍ତିଶାଳୀ, ସେ ବଞ୍ଚିଥାଏ। ଜଙ୍ଗଲରେ ଯେଉଁଠାରେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଇବା ଅନୁଭବ ହୁଏ। ସେହି ସମୟରେ, ବେଳେବେଳେ ଦୁଇଟି ପ୍ରାଣୀ ପରସ୍ପର ଉପରେ ବିପଜ୍ଜନକ ଭାବରେ ଆକ୍ରମଣ କରନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ସମାନ ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ଏବଂ ମୟୁର ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ ଚାଲିଛି।

ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଙ୍ଗଲରେ ଏକ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ଦେଖାଯାଉଛି ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ କିଛି ମୟୂର ମଧ୍ୟ ସେଠାକୁ ଆସନ୍ତି। ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ମୟୂରଗୁଡ଼ିକ ସାପର ଲାଞ୍ଜକୁ ଭିଡିବାରେ ଲାଗିଲେ। ସାପ ମଧ୍ୟ ମୟୂରର ଆକ୍ରମଣର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ। ଭିଡିଓରେ ମୟୂର ବାରମ୍ବାର ସାପ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଏହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ବିପଜ୍ଜନକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଯେତେବେଳେ ସାପଟି ଜଙ୍ଗଲରେ ଯାଉଛି, ମଝିରେ ମଝିରେ ଏହା ମୟୂରର ସାମ୍ନା କରେ। ମୟୂର ସେହି ସାପ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ। ମୟୂର ଏବଂ କୋବ୍ରା ସାପ ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ। କୋବ୍ରା ସାପ ଅନେକ ଥର ପଛକୁ ଫେରି ମୟୂରକୁ କାମୁଡ଼ିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ। କିନ୍ତୁ ମୟୂରଗୁଡ଼ିକ ଶାରୀରିକ ଗଠନ ହେତୁ ସାପର ଆକ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ମୟୂରମାନେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଥଣ୍ଟ ସହିତ ସାପର ଶରୀର ଉପରେ ଅନେକ ଥର ଆକ୍ରମଣ କରନ୍ତି।

ବନ୍ୟ ପଶୁ ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ:-

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ଦେଉଛୁ ଯେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଅଲ୍ଟାଫ୍ ହୁସେନ୍ OFFICIAL ନାମକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଅପଲୋଡ୍ ହୋଇଛି। ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ଏହି ଭିଡିଓଟି 2 ମିନିଟର ଅଟେ କିନ୍ତୁ ଏହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖୁଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.