ପ୍ରେମ ପାଇଁ ମହିଳା ଜଣକ ଭୁଲିଗଲେ ନିଜ ପିଲା ଓ ପତିଙ୍କୁ, ଏହାପରେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ପାଇଁ ସାଜିଲେ ଲେଡ଼ି ଡ଼ନ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ପାଟନାରେ ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଏକ ଦୋକାନ ଭିତରେ ଫାୟରିଂ କରିଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ସେତେବେଳେ ସବୁକିଛି ଖୁଲାସା ହୋଇଯାଇଥିଲା। ପୋଲିସଙ୍କୁ ଜଣାଥିଲା ଏହି ମହିଳା ବିବାହିତା ଅଟନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କର ପିଲା ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି। ସେ ନିଜର ପ୍ରମୀ ପାଇଁ ପତି ଓ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଗଲେ। ପ୍ରେମିକ କଥାରେ ସେ ଲେଡ଼ି ଡ଼ନ ମଧ୍ୟ ସାଜିଥିଲେ।

କୁହାଯାଏ କି, ପ୍ରେମ ଓ ଯୁଦ୍ଧରେ କିଛି ଦେଖାଯାଇ ନଥାଏ। ବିହାରର ପାଟନାରେ ଜଣେ ମହିଳା ଏହାକୁ ଚରିତାର୍ଥ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଏହିଭଳି ଏକ ବିବାହିତା ଯୋଡିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଓ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ପ୍ରେମିକ କଥା ଅନୁସାରେ ଲେଡ଼ି ଡ଼ନ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମେ ନଗମା ନିଜ ପତି ଓ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ରାହୁଲ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି ପାଖକୁ ପଳାଇଥିଲେ, ଏହାପରେ ସେ ପ୍ରେମିକ କଥାରେ ପଡ଼ି ଅପରାଧିକ କାମ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଧରି ନେଇଥିଲେ।

ଏମିତି ହେଲା ଲେଡ଼ି ଡ଼ନ ଙ୍କ ପର୍ଦାଫାଶ:-

ନ୍ୟୁଜ 18 ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପାଟନାରେ ଗରଦାନୀବାଗ ଥାନା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ ମାମଲାରେ ଗୁଳି ମରାମରି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା। ଏହି ଗୁଳି ବିନିମୟ ଘଟଣାରେ ଲେଡ଼ି ଡ଼ନ ସାମିଲ ଥିଲେ ଓ ସେ ଲଗାତାର ଗୁଳି ଚାଳନା କରୁଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣା ସିସିଟିଭି ରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ରେକର୍ଡ଼ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ଏହାର ଯାଞ୍ଚ ପରେ ପୋଲିସ ରାହୁଲ ଓ ନଗମାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲା ସେତେବେଳେ ହଇରାଣ କରିବା ଭଳି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା।

ଏମିତି ହୋଇଥିଲେ ଲେଡ଼ି ଡ଼ନ:-

ପଚରା ଉଚରାରେ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ରାହୁଲ ଓ ନଗମା ପ୍ରଥମେ ଲଭର୍ସ ଥିଲେ ଓ ସେମାନେ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ପାଟନାର ଚିତକୋହରା ରେ ରହୁଥିବା ରାହୁଲ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରୁ ସୁପାରୀ ନେଉଥିଲେ। 2015 ମସିହାରେ ବିକ୍ରମ ନାମକ ଯୁବକର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ସେ ପାଖାପାଖି 5 ବର୍ଷ ଯାଏଁ ଛପ୍ରା ନାମକ ଜେଲରେ ବନ୍ଦୀ ହେଲେ। ରାହୁଲ ଜେଲ ଯିବାପରେ ଏହି ସଂସ୍ଥା ନଗମା ସମ୍ଭାଳୁଥିଲେ ଓ ସେ ରାହୁଲଙ୍କ ସହିତ ଲଗାତାର ସମ୍ପର୍କରେ ରହୁଥିଲେ।

ରାହୁଲ କହିଲା କି, ସୋନୁ ନାମକ ଏକ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ ଦୋକାନରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ସୁପାରୀ ଦେଇଥିଲା। ହତ୍ୟା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ସେ ସେହି ଦୋକାନ ଉପରେ ଗୁଳି ଚାଳନା କରିଥିଲେ ଓ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାରି ଦେଇଥିଲେ। ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭରୁ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଜଣାନଥିଲା ନଗମା ବିବାହିତା ଅଟନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କର ପିଲା ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି। ନଗମା ଘରୁ ପଳାଇ ଆସିବାପରେ ରାହୁଲ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଭଡ଼ା ଘରେ ରଖିଥିଲେ। 1 ମାସ ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଜମାନତ ମିଳିଥିଲା ଓ ବାହାରକୁ ଆସିବାପରେ ସେ ନଗମାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.