ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ରୁଷିଆ ଟ୍ୟାଙ୍କ ଆକ୍ରମଣର ଭୟାନକ ଭିଡିଓ,ରାସ୍ତାରେ ଆସୁଥିବା ଜଣେ ସାଧାରଣ ନାଗରିକଙ୍କ କାରକୁ ଉଡ଼ାଇଲା ବମରେ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଯେତେବେଳେ ରୁଷର ଏକ ଟାଙ୍କି ୟୁକ୍ରେନରେ ଏକ ସାଧାରଣ ନାଗରିକ କାରକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଲା ସେତେବେଳେ ଚକିତ ଫୁଟେଜ୍ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା। ଭିତରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ୟୁକ୍ରେନ ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ୟାହଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଟେଲିଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଖାଲି ରାସ୍ତାରେ ଏକ କାର ହଠାତ୍ ଅଟକି ଗଲା ଏବଂ କିଛି ସେକେଣ୍ଡ ପରେ ଟ୍ୟାଙ୍କରେ ନିଆଁ ଲାଗିଗଲା। ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ସାମ୍ନାରୁ ଆସୁଥିବା ଟ୍ୟାଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇଥର ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା, ଯାହା ପରେ କାରଟିର ଧଜିଆ ଉଡୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ।

ଟ୍ୟାଙ୍କ ଦୂରରୁ ମାରିଲା ଗୁଳି, ଧଜ୍ଜିଆ ଉଡିଗଲା କାରର:-

ଟ୍ୟାଙ୍କର ଦୂରରୁ ଅତି କମରେ ଆଉ ଦୁଇଟି ଗୁଳି ଚଳାଇ କାରର ଆଗ ଭାଗକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନଷ୍ଟ କରିଦେଲା। ଜଣେ ୟୁକ୍ରେନ ନାଗରିକ କାଇଭ ବାହାରେ କାର ଚଳାଉଥିବା ବେଳେ ଯେତେବେଳେ ସେ ରୁଷର ଏକ ଟ୍ୟାଙ୍କର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା କାରକୁ ଉଡାଇଦେଲା। ଟ୍ୟାଙ୍କ ବିପରୀତ ଦିଗରୁ ଆସୁଥିଲା ଏବଂ ଗାଡିଟିକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେହିଁ ଗୁଳି ମାରିଦେଲା।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡି଼ଓ:-

Leave A Reply

Your email address will not be published.