Jio ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର : ଗୋଟିଏ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନରେ ଚଳାନ୍ତୁ ୫ଟି ନମ୍ବର, ବିନା ସିମରେ ଲାଗିବ କଲ,ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏମିତି ଏକ ଚମତ୍କାର ଅଫର୍ ନେଇ ଆସିଛି, ଯାହାଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଗୋଟିଏ ସ୍ମାର୍ଟ୍ ଫୋନରେ ପାଞ୍ଚଟି ନମ୍ବର ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ । ଏହାସହିତ ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ଫୋନରେ ଶିମ୍ ନ ପକାଇ ମଧ୍ୟ ଟେଲିକମ ସେବା ଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ ।

ସିମ ବିନା ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ୍ ରୁ କରନ୍ତୁ କଲ :-

ଯଦି ଆପଣ ଭାବୁଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ନିଜ ସ୍ମାର୍ଟ୍ ଫୋନରେ ସିମ ନ ପକାଇ କିପରି କଲ କରିପାରିବେ, ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇ- ସିମ ସପୋର୍ଟ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏପରି କରାଯାଇପାରିବ । ଇ- ସିମ ସପୋର୍ଟ ଏମିତି ଏକ ଫିଚର୍ ଅଟେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଫୋନରେ ସିମ କାର୍ଡ ଭର୍ତ୍ତି କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ ବରଂ ଆପଣ ଭର୍ଚୁଆଲି ସିମକୁ ୟୂଜ କରିପାରିବେ । ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ସିମକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ନିକଟସ୍ଥ ଜିଓ ଷ୍ଟୋର ରୁ ଆକ୍ଟିଭେଟ କରିପାରିବେ ।

ଏହିପରି ଆକ୍ଟିଭେଟ କରନ୍ତୁ ଜିଓ ଇ- ସୀମ :-

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ୍ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଜିଓ ଇ- ସୀମ ନେବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତେବେ ସେଥିପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ନିକଟସ୍ଥ ରିଲାଏନ୍ସ ଡିଜିଟାଲ କିମ୍ବା ଜିଓ ଷ୍ଟୋରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ, ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଫଟୋ ଏବଂ ଆଇଡି ପ୍ରୁଫ ଦେଇ ଗୋଟିଏ ନୂତନ କନେକ୍ସନ୍ ନେବାକୁ ପଡିବ । ଏହାକୁ ଆକ୍ଟିଭେଟ କରିବାପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନରେ ଗୋଟିଏ ଖାସ ଫିଚର୍ ଡାଉନଲୋଡ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଏପରି କରିବାପରେ ଆପଣଙ୍କ ଇ – ସୀମ କମ୍ପ୍ୟଟିଭଲ ଡିଭାଇସ୍ ନିଜେ ନିଜେ ସିମକୁ କନ୍ଫିଗର କରିନେବ ।

ଗୋଟିଏ ଫୋନରେ ଚଳାନ୍ତୁ ପାଞ୍ଚଟି ନମ୍ବର :-

ଯଦି ଆପଣ ଇ- ସୀମ ସପୋର୍ଟ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନରେ ଅନେକ ଇ- ସିମ ର ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ । ତେବେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା କଥା ଏହା ଯେ ଆପଣ ଥରକୁ ଗୋଟିଏ ହିଁ ଇ- ସୀମ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ । ତେଣୁ ଅନ୍ୟ ଇ- ସୀମକୁ ୟୁଜ୍ କରିବାପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଦ୍ୱିତୀୟ ସୀମ୍ ଉପରେ ସ୍ଵିଚ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ।

ଏହିପରି ଜିଓ ର ଇ- ସୀମ ସୁବିଧା ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜ ସ୍ମାର୍ଟ୍ ଫୋନ୍ କୁ ଶୀମ ନ ପକାଇ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଫୋନରୁ ଅନେକ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.