ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲା ନାବାଳିକା, ଆଉ ତା’ପରେ ଘର ମାଲିକ ପ୍ରତିଦିନ କଲା ବଳାତ୍କାର,ଆଉ ଏପରି ଭାବରେ ବଞ୍ଚିଗଲା ଝିଅର ଜୀବନ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ନାବାଳକ ପିଲାମାନେ, ଯେଉଁମାନେ ଏହି ବୟସରେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ନୁହଁନ୍ତି,ସେମାନଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରି ସହଜରେ ଶାରୀରିକ ଶୋଷଣ କରାଯାଉଛି ଏହାର ଏକ ଜୀବନ୍ତ ଉଦାହରଣ। ଏହି ଘଟଣାରେ ଘର ମାଲିକ ନାବାଳିକାକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଧରିଥାଏ। ତା’ପରେ, ଏହାର ସାହାଯ୍ୟରେ, ପ୍ରଥମେ ଝିଅକୁ ଭୟଭୀତ କରେ, ଏବଂ ତା’ପରେ ଝିଅକୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରେ ଓ ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଆରମ୍ଭ କରେ। ସମଗ୍ର ବିଷୟ କ’ଣ,ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ଲକ୍ଷ୍ନର ବ୍ଲାକମେଲର ଘର ମାଲିକ:-

ଲକ୍ଷ୍ନ: କିଛି ଦିନ ଧରି ନାବାଳିକାକୁ ବଳାତ୍କାର କରୁଥିବା ଜଣେ ଘର ମାଲିକଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ନ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଝିଅଟିକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଧରିଥିଲା ​​ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ କହିବା ନାମରେ ତାଙ୍କ ସହ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ।

ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିଥିବା ଝିଅଟି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ପରେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ଯେ ତୁମେ କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଯାଉଛ,ଝିଅଟି ଭାଙ୍ଗିଗଲା କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ସେ ଯେଉଁ ଅତ୍ୟାଚାରର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ସେ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ଝିଅଟିର କଥା ଶୁଣି ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ପ୍ରେମିକ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବା ସମୟରେ ଧରିଥିଲେ:-

ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବ୍ଲାକମେଲରଙ୍କ ଠାରୁ ଝିଅଟି ପୀଡିତ ହେବା ପରେ ପୀଡିତା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏସିପି ଗୋମତି ନାଗର ସ୍ଵେତା ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅତୁଲ ତିୱାରୀ ୟୁନିଜା ହେଲଥ କେୟାର ମେଡିକାଲ କମ୍ପାନୀ ଉତରପ୍ରଦେଶରେ ଜୋନାଲ ମ୍ୟାନେଜର ଏବଂ ପୀଡିତାର ଘର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି। ସେ ନାବାଳିକାକୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ,ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଜେଲକୁ ପଠାଇଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.