ପ୍ରେମିକ ସହିତ ବିଲରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲା ସ୍ତ୍ରୀ,ଆଉ ସବୁକିଛି ଦେଖିନେଲେ ସ୍ୱାମୀ,ଆଉ ତା ପରେ ଯାହା ହେଲା…ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରାଜଗଡ଼ରେ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଏକ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ପିଟିଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରେମିକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ଶଶୁର ଘରକୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିଥିଲା। ସ୍ୱାମୀ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଉଭୟଙ୍କୁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ରଖିଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ଧରି ପତ୍ନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଜୋରରେ ପିଟିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇଲା, ସେମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ପୋଲିସ ଉଭୟ ଗଛରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲା। ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କଠାରୁ ମୁକ୍ତ କରିଥିଲା।

ସେ ଏହି ବିଷୟରେ କହିଥିଲା ​​ଯେ ଏହି ଘଟଣା ଶନିବାର ଦିନ ସୁଥାଲିଆର ଖାନାଟା ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ପିଟା ଯାଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା ​​ସେତେବେଳେ ସେମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ଦୁଇଜଣ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କଲା ସେତେବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଛନ୍ତି।

ପୋଲିସ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କଠାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପରେ ସେମାନେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନେଇଥିଲେ। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଲେଖାଯାଇଥିଲା। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ରାମକୁମାର ରଘୁଭାନ୍ସି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଖାନାଉଟା ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ ମହିଳା ଏବଂ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ବନ୍ଧା ହୋଇ ମାଡ ମରାଜିବା ସମ୍ପର୍କରେ ସେ ସୂଚନା ପାଇଛନ୍ତି। ଯାହା ପରେ ତୁରନ୍ତ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଲେ।

ଯେଉଁଠାରେ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳା ଏକ ଗଛରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଆମେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କଠାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆଣିଥିଲୁ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.