ଜୟମାଳା ସମୟରେ ହଠାତ ବରକୁ ଦେଖି ବଧୁ ହୋଇଗଲା ବେହୋସ, ହୋସ ଆସିବା ପରେ ବିବାହ କରିବାକୁ କଲା ମନା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଆଜିକାଲି ବିବାହ ସିଜନ ଚାଲିଛି। ବିବାହରେ ରୀତିନୀତି ସମୟରେ ବହୁତ ମଜା ଏବଂ ସେଲିବେଶନ ପାଳନ କରାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଏପରି ସଂଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଘଟେ ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବାସ୍ତବରେ ଦେଖାଯାଏ। ଅତୀତରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଏଟାୱାରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ବିବାହ ସମୟରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ଅଭିନୀତ ବାଲାଙ୍କ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହି ଦେଉଛୁ ଯେ ଜୟମଲଙ୍କ ମଞ୍ଚରେ ବରର ପୋଲ ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ହସିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବଧୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ବେହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହା ପରେ ବଧୁ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲା। ଏହା ଜଣା ଯେ ବର ଏବଂ ବଧୁ ଜୟମଲ ପାଇଁ ମଞ୍ଚରେ ଥିବାବେଳେ କିଛି ଘଟିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ବରର ଚୁଟି ଦେଖିବା ପରେ ବଧୁକୁ ସାଂଧେୟ ହୋଇଥିଲା।

ଏହା ପରେ କେହି ଜଣେ ତାଙ୍କୁ କହିଲା ଯେ ବର ଏକ ୱିଗ୍ ପିନ୍ଧିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ନକଲି ଚୁଟି ଅଛି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯେତେବେଳେ ବଧୁ ଠିକସେ ବରକୁ ଚାହିଁଲା, ଏହା ସତ୍ୟ ଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ ବଧୁର ମୁଣ୍ଡ ବୁଲାଇ ନିଜେ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ପଡ଼ିଗଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ପୁରା କାହାଣୀକୁ

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ସମଗ୍ର ବିଷୟଟି ୟୁପିର ଏଟାୱା ଜିଲ୍ଲାର ଅଟେ। ଯେଉଁଠାରେ ଭରତ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଧାନପୁରା ଗାଁର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଡୁନା ନିବାସୀ ଅଜୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ନିଜ ଝିଅର ବିବାହ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଫେବୃଆରୀ 16 ରେ ଝିଅର ପିତା ବିଧୂନାରେ ପହଞ୍ଚି ବରକୁ ଲଗଣ ପ୍ରଦାନ କରିବାର ରୀତିନୀତି କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ତାରିଖ ଅନୁଯାୟୀ, ଫେବୃଆରୀ 22 ରେ, ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଉସରାହର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଉଦଡେଟପୁର ଗ୍ରାମରେ ଅବସ୍ଥିତ ଅଟେ ସେଠାରେ ରାତିରେ ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୀତିନୀତି ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ବିବାହ ସ୍ଥଳରେ ବର ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ତା’ପରେ ଜୟମଲଙ୍କ ମଞ୍ଚରେ ବରର କେଶ ଦେଖି ବଧୁକୁ ସାଂଧେୟ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବରର କେଶ ହେତୁ ବଧୁ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇଗଲା।

ଏ ଯେତେବେଳେ ପାଣ୍ଡେଲର ଅବଶିଷ୍ଟ ଲୋକମାନେ ବଧୁର ଚକ୍କର ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ। ତା’ପରେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଦେଖାଦେଇଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରଥମେ ବର ଏକ ୱିଗ୍ ପିନ୍ଧିବାକୁ ନେଇ ଲୋକମାନେ ହସିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ବଧୁ ହୋସକୁ ଆସିଲା ସେତେବେଳେ ସେ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କଲା। କିଛି କ୍ଷଣ ମଧ୍ୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହସ ଦୁଃଖରେ ପରିଣତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ବରକୁ କନ୍ୟା ବିନା ଫେରିବାକୁ ପଡିଥିଲା।

Leave A Reply

Your email address will not be published.