ବାପା କଲା ନିଜ ଭାଇ ସହିତ ନିଜ ଝିଅର ବିବାହ, କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯିବ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଆଜିକାଲି କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ସମ୍ପର୍କର ଡୋରି ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଏହାର ତାଜା ଉଦାହରଣ ୟୁପିର ମୁରାଦାବାଦରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଆଜ୍ଞା ହଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଯୁଗରେ ପ୍ରେମରୋଗ କାରଣରୁ କେବଳ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି କରୁନାହିଁ ବରଂ ସମ୍ପର୍କର ଅର୍ଥ ବଦଳାଇ ଦେଉଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ଆମେ ଏମିତି କାହିଁକି କହୁଛୁ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୁରା କାହାଣୀ |

ବାସ୍ତବରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମୁରାଦାବାଦରୁ ଏମିତି ଗୋଟିଏ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଦୁଇଜଣ ଭଉଣୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କକା ପୁଅ ସହିତ ଅଫେୟର ଚାଲିଥିଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ସମୟରୁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଚାଲିଥିଲା | ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଦିନେ ରାତିରେ କକା-ପୁତୁରା ଅଚାନକ ରୁମରୁ ଗାଏବ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରେମିକାମାନଙ୍କ ରୁମରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଲେ | କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଏମିତି କିଛି ହେଲା ଯେ କେବଳ ଏହି କାହାଣୀର ପର୍ଦାଫାଶ ହେଲାନାହିଁ ବରଂ ବାପା ନିଜ ଭାଇ ସହିତ ହିଁ ଝିଅର ବିବାହ କରିଦେଲା |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ କକା-ପୁତୁରା ନିଜ ପ୍ରେମିକମାନଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା କରିବାପାଇଁ ରାତିରେ ପହଞ୍ଚିଲେ | ସେହି ସମୟରେ ଦୁଇ ଝିଅମାନଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଆଖି ଖୋଲିଗଲା ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ଝିଅମାନଙ୍କ ରୁମରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ସେତେବେଳେ ସେଠିକାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ତାଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇଗଲା |

ବାସ୍ତବରେ ଯେତେବେଳେ ଝିଅମାନଙ୍କ ବାପା ଝିଅର ରୁମରେ ପହଞ୍ଚିଲା, ସେତେବେଳେ ଦେଖିଲା ଯେ ଦୁହେଁ କକା-ପୁତୁରା ତାଙ୍କ ଝିଅମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଝିଅମାନଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ନଇଁଗଲା ଏବଂ ସେ ତୁରନ୍ତ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ | ତାପରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଡକାଇଲେ |

ଯାହାପରେ ଘର ଲୋକମାନେ ଦୁଇ କକା-ପୁତୁରାଙ୍କୁ ଧରି ଖୁବ ପିଟିଲେ | ସେହିପରି ଏହାପରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପଞ୍ଚାୟତ ସାମ୍ନାରେ ହାଜର କରାଗଲା | ଯେଉଁଠାରେ ପଞ୍ଚାୟତ ଦୁହିଁଙ୍କର ବିବାହ କରାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ସାଥିରେ ନେଇଯିବାପାଇଁ ଆଦେଶ ଶୁଣାଇ ଦେଲା | ସୂଚନା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ପୁରା ମାମଲା ମୁରାଦାବାଦ ଜିଲ୍ଲାର ପାକବଡା ଅଂଚଳର ଅଟେ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.