ଯୁବକ ଜଣକ ବିବାହିତ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରେମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ମନା କରିବାରୁ ନିଜକୁ ମାରିଦେଲେ ଗୁଳି , ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ପୋଲିସ ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜେ ଗୁଳି ଚଳାଇଛି।ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦେଖା କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦେଖା କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ:-

ଫେବୃଆରୀ 14 ତାରିଖ ରାତିରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଆଜାମଗଡରେ ସନ୍ଦେହଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସହରର ସିଦ୍ଧାରୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନାରୁଲିରେ ଜଣେ ଯୁବ ସମ୍ପତ୍ତି ଡିଲରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଏକ ବଡ ଖୁଲାସା କରିଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ସ ଡେ’ରେ ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ ବିବାହିତ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତ ଭେଟିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଆଜମଗଡ଼ର ମୃତ ରାଘବେଶ ସିଂ ଛଦ୍ମନାମ ଟୁଣ୍ଟୁନ୍ ସିଂ 2015 ମସିହାରୁ ନାରୁଲି ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ 2020 ମସିହାରେ, ଦୁହେଁ ଅଲଗା ଅଲଗା ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ।ମୃତ ଦୁଇ-ତିନି ମାସ ବିବାହ ପରେ ପୁନର୍ବାର ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, ଫୋନରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ।

ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା:-

କିନ୍ତୁ ମୃତ ଟୁଣ୍ଟୁନ୍ ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡିବାକୁ ଚାପ ପକାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ। ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜାନୁଆରୀ 2022 ରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଫୋନରେ ଚାଟିଂର କଲ ରେକର୍ଡିଂକୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ସାନ ଭଉଣୀ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲେ ।ଫେବୃଆରୀ 14 ରେ, ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ସ ଡେ’ରେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ଶାଶୁଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଚାପ ପକାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ । ତା’ପରେ ଜବରଦସ୍ତ ତାଙ୍କ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରି ପରିବାର ପ୍ରତି ଧମକ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ।

ପୋଲିସ ମୃତକଙ୍କ ସାନଭାଇକୁ ଜେଲକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛି:-

ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଏଥିରେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ଛାତିରେ ଗୁଳି କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଟୁଣ୍ଟୁନର ଭାଇ ପ୍ରଭାକର ଏବଂ ରାଜୀବ ସିଂଙ୍କୁ ଡାକି ପୁରା କଥା କହିଲା । ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଭାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ଟୁଣ୍ଟୁନ୍‌ଙ୍କ ମୃତଦେହ ଡ୍ରାଇଭିଂ ସିଟ୍‌ରେ ପଡ଼ି ରହିଥିଲା। ନିକଟରେ ଏକ 315 ବୋର ପିସ୍ତଲ ମଧ୍ୟ ଥିଲା ।କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଏହାକୁ ହତ୍ୟା ବୋଲି କହି କିଛି ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବା ଏବଂ ନକଲି ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ମୃତକଙ୍କ ଭାଇ ରାଜୀବଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ରାଜୀବ ମୃତକଙ୍କ ପିସ୍ତଲକୁ ମଧ୍ୟ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ। ପୋଲିସ ରାଜୀବଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜେଲକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.