ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡର ବାହାଘରରେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କଲା ହଙ୍ଗାମା, କହିଲେ- ସମ୍ଭୋଗ ମୋ ସହିତ, ବାହାଘର ଆଉ କାହା ସହିତ ? ବର୍ତ୍ତମାନ ଏ ଘର ହେଉଛି ମୋର,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ପୁରା ମାମଲା ଭୈରଗଂଜ ଥାନା ସ୍ଥିତ ସିରସିୟା ଗାଁର ଅଟେ | ଏଠାରେ ଜଣେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ମହିଳା ଝିଅ ସହିତ ଅଜବରଦସ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲେ | ପୀଡିତା ଝିଅ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପପ୍ପୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ଜବରଦସ୍ତି ସମ୍ପର୍କ ତିଆରି କରିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ସେ ମନା କଲେ, ସେତେବେଳେ ପପ୍ପୁ ବିବାହର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଲେ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲେ |

୧ ମାସ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପରେ ଛାଡିଦେଲା :-

ଏହାପରେ ପପ୍ପୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ନେଇଗଲା | ଏଠାରେ ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲଗାତାର ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲା | ଏହାପରେ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗାଁ ସିରସିୟା ନେଇ ଆସିଲା | ଏଠାରେ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଛାଡି ପଳାଇଗଲା | ଏହି ଘଟଣା ପାଇଁ ଦୁଃଖିତ ଯୁବତୀ ପୁଣିଥରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ପପ୍ପୁ ଉପରେ ଭୈରଗଂଜ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କଲେ |

ବାହାଘର ସ୍ଥିର ହେବାରୁ ଅଟକାଇବା ପାଇଁ ଆସିଗଲେ ପ୍ରେମିକା :-

ଏହା ମଧ୍ୟରେ ପପ୍ପୁଙ୍କ ବାହାଘର ସ୍ଥିର ହୋଇଗଲା | ଫେବୃଆରୀ ୧୩ ତାରିଖରେ ବିବାହ ଥିଲା | ପପ୍ପୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏହି ବିବାହକୁ ନେଇ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ପୀଡିତା ଯୁବତୀ ସେଠାକୁ ଆସିଗଲେ | ସେ ସେଠାରେ ବାହାଘର ପାଇଁ ରଖାଯାଇଥିବା ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ଫିଙ୍ଗି ଦେଲେ | ଯୁବତୀଙ୍କର ତାମସା ଦେଖି ଅଭିଯୁକ୍ତ ପପ୍ପୁ, ତାଙ୍କ ବାପା ମା ଏବଂ ଭାଇ ଘରୁ ପଳାଇଗଲେ

ଫେବୃଆରୀ ୧୩ ତାରିଖ ଠାରୁ ଯୁବତୀ ପପ୍ପୁଙ୍କ ଘରେ ଧାରଣାରେ ବସିଲେ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ “ପପ୍ପୁ ତ ମୋ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଆଉ କାହା ସହିତ କେମିତି ବାହାଘର ହୋଇପାରିବେ | ଏ ଘର ହେଉଛି ମୋର | ପପ୍ପୁ ମତେ ଧୋକା ଦେଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାହା ହେଇଗଲେ ବି ମୁଁ ଏହି ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ହିଁ ରହିବି |”

ପରିବାର ସହିତ ଫେରାର ହେଲା ପ୍ରେମିକ :-

ପୀଡିତା ଯୁବତୀ ମହିଳା ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଆବେଦନ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ପପ୍ପୁଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ନାହିଁ | ସେପଟେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପପ୍ପୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଫେରାର ଅଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ଧାନ ମିଳୁନାହିଁ | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଘରେ ଭିତରେ ଭିତରେ ବିବାହର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.