ପ୍ରେମିକ ତଥା ଧରମ ଭାଇ ସହ ମିଶି ସ୍ୱାମୀର ଜୀବନ ନେଲା ସ୍ତ୍ରୀ । ଆଉ ତାପରେ ବଜାରରୁ ଟ୍ରଲି ବ୍ୟାଗ ଆଣି …

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସ୍ବାର୍ଥ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଜିର ଏଥି ସମାଜରେ ସର୍ତ୍ତହୀନ ଏବଂ ନିବିଡ଼ ଭାବରେ ଭଲ ପାଉଥିବା ଦୁଇଟି ହୃଦୟ ମିଶିବାପାଇଁ ତ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପ-ର୍କଟି ଏଭଳି ଏକ ସ-ମ୍ପର୍କ ଯାହା ଭଗବାନ ଉପରୁ ବନାଇଥାନ୍ତି ।

ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଆଜିକା ସମାଜରେ କେତେ କଣ ଘ-ଟଣା ଘଟୁଛି ତାହା ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିବେ । ଆଉ ଆଜିକା ଦୁନିଆରେ ପର-କୀୟା ପ୍ରୀତି ସତେ ଯେପରି ସବୁଆଡ଼େ ଚାଲିଛି । ଆଉ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଜଲଦି ଏହାକୁ ଆପଣେଇ ନେଉଛନ୍ତି । ଏପରିକି ହ-ତ୍ୟା ମଧ୍ଯ କରିବାକୁ ପଛାଉ ନାହାଁନ୍ତି । ସେମିତି ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ଏକ ସାଙ୍ଘା-ତିକ ଘ-ଟଣା ସମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ଯେଉଁଠି ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରେମିକ ପାଇଁ ନିଜ ସ୍ୱାମୀର ହ-ତ୍ୟା କରିଛି । ତେବେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କେମିତି ମା-ରିଲା ସ୍ତ୍ରୀ ? ସିନ୍ ରିକ୍ରିଏସନ୍ କଲା ନାଚୁଣୀ ପୋ-ଲିସ । ସ୍ତ୍ରୀ ସମେତ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିର-ଫ କଲା ପୋ-ଲିସ । ଗତକାଲି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ନାଚୁଣୀ ନିକଟ ହରିପୁର ଜଙ୍ଗଲରୁ ସୁଟକେସ୍ ଭିତରୁ ମିଳିଥିଲା ମୃ-ତଦେହ । ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ମିଶି ମାରିଥିବା ଏସପିଙ୍କ ସୂଚନା ।

ମୃତ-କ ଜଣଙ୍କ ନୟାଗଡ ରଣପୁର ଥା-ନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଳଭଦ୍ରପୁର ସ୍ଥିତ ଲଖାପଡାର ମନୋରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ର । ସେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ଥିଲେ । ଗତକାଲି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସମୟରେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ନାଚୁଣୀ ଥା-ନା ନିକଟସ୍ଥ ହରିପୁର ଜଙ୍ଗଲରୁ ଏହି ମୃ-ତଦେ-ହ ଉ-ଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି ।

ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରୁ ସ-ନ୍ଦିଗ୍ଧ ଅବସ୍ଥାରେ ସୁଟକେସ୍ ଦେଖିବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ପୁଲି-ସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ନାଚୁଣୀ ଥା-ନା ପୁ-ଲିସ ଘଟ-ଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସୁଟକେସ ଖୋଲିବା ପରେ ସେଥିରେ ମୃ-ତଦେହ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଗତକାଲି ସକାଳେ ସ୍ଥାନୀୟ କିଛି ଲୋକ ଉକ୍ତ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ କାଠ ସ°ଗ୍ରହ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏକ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ସୁଟକେଶ ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । କାଳେ ଏଥିରେ କିଛି ସନ୍ଦି-ଗ୍ଧ ଜିନିଷ ଥାଇପାରେ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରି ଏବା-ବଦରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୁ-ଲିସ ଥା-ନାକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ।

ହରିପୁର ବୃଷଭ ଛକ ୧୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ନିକଟରୁ ଅନତି ଦୁର ତାରିଣୀ ମନ୍ଦିର ପାଖ ହରିପୁର ଜଙ୍ଗଲ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଅଜଣା ସୁଟକେସ ପଡ଼ିଥିବା ଖବର ପାଇ ନାଚୁଣୀ ଥା-ନା ପୁ-ଲିସ ଘଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରେ ପହଞ୍ଚି ସୁଟକେଶ ଖୋଲିବା ପରେ ଘଟ-ଣାଟି ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ।

ପୁଲିସ ଏହି ଘଟ-ଣାଟିର ସବୁ ଦିଗକୁ ନେଇ ତନାଘନା ଜାରି ରଖିଥିଲା । ସୂଚନାରୁ ପ୍ରକାଶ, ଏହି ଅଜଣା ସୁଟକେସ ଖୋଲିବା ପରେ ଏଥିରେ ଏକ ଯୁବକର ଶ-ବ ଯାହାର ହାତ ଗୋଡ ମୋଡ଼ି ମାଡ଼ି ରଖା ଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.