ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ସହିତ ରହି ଅନ୍ୟ ମହିଳାକୁ କଲେ ବିବାହ, କହିଲା – “ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହାକୁ ବି ଛାଡ଼ିବି ନାହିଁ”

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଆଜିର ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଏମିତି ଏକ ମାଧ୍ୟମ ପାଲଟି ଯାଇଛି, ଯାହାଦ୍ଵାରା ଆମେ ନିଜ ଘରେ ବସି ମଧ୍ୟ ଦୁନିଆର ସବୁ ସ୍ଥାନର ଖବର ଜାଣି ପାରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଖବର ଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ଅଜବ ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଲାଗେ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଏକ ଖବର ନେଇ ଆସିଛୁ, ଯାହାକି ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଖବର ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ଲୋହରଦଗାରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକାବେଳେ ଦୁଇଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ସବୁଠାରୁ ଖାସ କଥା ଏହା ଯେ ଏହି ବିବାହରେ ସବୁ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଜଣେ ବର ଏବଂ ଦୁଇଜଣ କନ୍ୟା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏକ ସାମୁହିକ ବିବାହ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେଥିରେ ଜଣେ ବର ଏବଂ ଜଣେ କନ୍ୟା ଥାଆନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ଏକାବେଳେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛି ଯେ ସେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସେ କାହାକୁ ବି ଛାଡ଼ି ପାରିବ ନାହିଁ । କୁହାଯାଏ ଯେ ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ ହୋଇଥାଏ, ଏହି କଥାକୁ ଏହି ଯୁବକ ଏବଂ ଦୁଇ ଯୁବତୀ ମିଶି ପ୍ରମାଣିତ କରିଦେଲେ ।

ଲିଭ-ଇନ୍‌ରେ ରହୁଥିବାବେଳେ ଗୋଟିଏ ସନ୍ତାନକୁ ଦେଇଥିଲେ ଜନ୍ମ :-

ଗୋଟିଏ ମଣ୍ଡପରେ ଦୁଇଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସାତ ଫେରା ନେଇଥିବା ଏହି ଯୁବକଙ୍କର ନାମ ହେଉଛି ସନ୍ଦୀପ । ସନ୍ଦୀପ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ କୁସୁମ ନାମକ ଜଣେ ଝିଅ ସହ ଲିଭ୍-ଇନ୍ ସଂପର୍କରେ ଜୀବନ ବିତାଉଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ହଠାତ୍ ସେ ସ୍ଵାତି ନାମକ ଝିଅକୁ ଭଲପାଇ ବସିଲେ । ସ୍ଵାତି ଏବଂ ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସନ୍ଦୀପ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଅବସ୍ଥିତ ଗୋଟିଏ ଇଟାଭାଟିରେ ଶ୍ରମିକ ଭାବରେ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଯୁବକ ଏଠାରେ ସ୍ଵାତି ନାମକ ଜଣେ ଝିଅକୁ ଭେଟିଥିଲେ । ସେଠାରୁ ଫେରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଜାରି ରହିଥିଲା ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ଏହା ଯେ ସନ୍ଦୀପ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କିପରି ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହୋଇଗଲା । ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଏହି ଯୁବକ କୁସୁମ ନାମକ ଝିଅ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବାବେଳେ ସ୍ଵାତି ନାମକ ଝିଅକୁ ମଧ୍ୟ ଭଲପାଇ ବସିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଯେତେବେଳେ ସନ୍ଦୀପ ଏବଂ କୁସୁମ ଲିଭ୍-ଇନ୍ ସଂପର୍କରେ ଏକାଠି ଜୀବନ ବିତାଉଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ 3 ବର୍ଷ ହୋଇଯାଇଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସ୍ୱାତିଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠତାକୁ କୁସୁମ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ଗ୍ରାମବାସୀ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ ।

ସୂଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସ୍ୱାତି ଏବଂ କୁସୁମଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଦୃଢ଼ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ପରିବାରରେ ଅନେକ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ କ୍ରୋଧ ବଢୁଥିବା ଦେଖି ସନ୍ଦୀପ ଉଭୟ କୁସୁମ ଏବଂ ସ୍ଵାତୀଙ୍କ ସହ ଗୋଟିଏ ମଣ୍ଡପରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ଯେ ଏହି ବିବାହରେ ଉଭୟ ଯୁବତୀଙ୍କର କୌଣସି ଆପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏଥିରେ ଆଦୌ ସହମତ ନଥିଲେ । ପରିଶେଷରେ ଏହି ମାମଲା ପଞ୍ଚାୟତରେ ବସିଲା ଏବଂ ସନ୍ଦୀପ ଉଭୟ ଝିଅଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଗଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.