“ବଂଶକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବାକୁ ହେବ,ତୋ ସ୍ୱାମୀ ଦ୍ଵାରା କିଛି ହେବ ନାହିଁ” କହି ବୋହୂ ସହ ଜବରଦସ୍ତ ସମ୍ବନ୍ଧ ବନାଉଥିଲା ଶଶୁର, ଏଫ୍ଆଇଆର ଦାଖଲ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଶଶୁର ଓ ବୋହୂର ସମ୍ପର୍କ ବାପା ପୁଅ ଭଳି|କିନ୍ତୁ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଆଗଲା ଜିଲ୍ଲାରେ ଜଣେ ଶଶୁର ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ଖିନଭିନ କରି ଦେଇଛନ୍ତି|ଶଶୁର ବଂଶ ବଢାଇବା ନାଁରେ ବହୁବାର ବୋହୂ ସହ ଜବରଦସ୍ତ ସମ୍ବନ୍ଧ ବନାଇଲେ|ସେତେବେଳେ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କଲା ଯେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣାରେ ମହିଳାଙ୍କ ପତି,ଶାଶୁ ଓ ନଣନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ସାଥ ଦେଲେ|ଚାଲନ୍ତୁ ବିସ୍ତାର ଭାବେ ଜାଣିବା:

ସୋମବାର ୨୦ ଜୁନ ଦିନ ଜଣେ ପିଡିତା ମହିଳା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ|ସେ କହିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୨ରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିବା କାମତା ପ୍ରସାଦ ସହ ହୋଇଥିଲା|ଏହାପରେ ତା ଶଶୁର ଓ ପତି ଖେଡା ରୋଡ ଆଗ୍ରା ସିଫ୍ଟ ହୋଇଗଲେ|ବାପା ବଡ ଧୂମଧାମରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ|କିନ୍ତୁ ବିବାହର ପ୍ରଥମଦିନ ପତି ତାଙ୍କୁ ଶଶୁର କୋଠରୀକୁ ପଠେଇ ଥିଲେ|

ବହୁକୁ କୁହାଗଲା ଯେ ତୋ ପତି ଦ୍ୱାରା ବଂଶ ଆଗକୁ ବଢାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ|ଏଥିପାଇଁ ତୋତେ ଶଶୁର ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ବନାଇବାକୁ ହେବ|ପତିକୁ ସମାଜରେ ଇଜ୍ଜତ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ହେବ|ସେ ଛୁଆ ସୃଷ୍ଟି କରି ପାରିବେ ନାହିଁ ଏଥିପାଇଁ ଶଶୁର ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖ|ବୋହୂ ଯେତେବେଳେ ଏହାର ବିରୋଧ କଲା ସେତିକିବେଳେ ମାର ପିଟ ହୋଇଥିଲା|ଜୀବନରୁ ମାରି ଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ|ଜବରଦସ୍ତ ଶଶୁର ସମ୍ବନ୍ଧ ବନାଇଥିଲେ|

ବହୁଦିନ ଏଭଳି ଚାଲିଲା|ଦିନେ ବୋହୂ ସୁଯୋଗ ବଶତଃ ଶଶୁର ଘରୁ ପଳେଇଗଲେ|ସେ ନିଜ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା|ସେ ସେଠାରେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କୁ ଏବିଷୟରେ କହିଲା ଫଳରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ| ପରେ ଥାନାକୁ ଗଲେ|

ପିଡିତାର ବୟାନ ଦାଖଲ ପରେ ଏସ୍ଏସ୍ପି ଆଗ୍ରା ସୁଧିର କୁମାର ସିଂ ଶଶୁର ବାଲାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଫତେହବାଦ ସିଇଓକୁ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଆଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି|ଶଶୁର ବାଲାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ବିଭିନ୍ନ ଧାରାରେ କେଶ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି|ପୋଲିସ ଏବେ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି|

Leave A Reply

Your email address will not be published.