ହେ ଭଗବାନ : କନ୍ୟା ବରଣମାଳା ବଦଳରେ ବେକରେ ପକାଇଦେଲା ଖତରନାକ ସାପ,ଆଉ ବଦଳରେ ବର ପିନ୍ଧାଇଦେଲା ଅଜଗର,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଆପଣ ବିବାହର ବହୁତ୍ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ରୀତିନୀତି ଦେଖିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଠାରୁ ଅଧିକ ଅଜବ ରୀତିନୀତି ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ । ତାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯିବେ । ଆମେ ସମସ୍ତେ ଦେଖିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ସମୟରେ ବରଣମାଳା କରାଯାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ପରସ୍ପରକୁ ଫୁଲମାଳ ପିନ୍ଧାଇଥାନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ପଟେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ଫୁଲମାଳ ପିନ୍ଧାଇବା ବଦଳରେ ଯାହା ପିନ୍ଧାନ୍ତି, ତାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କର ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରୀ ଉଠିବ ।

ସାପ ଏବଂ ଅଜଗରର ବରଣମାଳା :-

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ବରଣମାଳାରେ ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ପରସ୍ପରକୁ ଖତରନାକ ସାପ ପିନ୍ଧାନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନଙ୍କ ରାତିର ନିଦ ହଜିଯାଇଛି । ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଭିଡିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଏହା ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଭିଡିଓଟି କେଉଁଠାରୁ ଆସିଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହା ଜଣା ପଡିନାହିଁ ।

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ବିବାହ ଖୋଲା ପଡ଼ିଆରେ ଚାଲିଛି । ଏହି ସମୟରେ ବର ଓ କନ୍ୟାର ବରଣମାଳା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଲୋକ ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି । ସେତେବେଳେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବରଣମାଳା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଗୋଟିଏ ଟୁଇଷ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କନ୍ୟା ତା ହାତରେ ଗୋଟିଏ ବିପଜ୍ଜନକ ସାପ ଆଣିଥାଏ । କନ୍ୟା ସେହି ସାପକୁ ନିଜ ବରର ବେକରେ ବରଣମାଳା ଆକାରରେ ପିନ୍ଧାଇ ଦିଏ । ଏହା ପରେ ବର ନିଜ କନ୍ୟାର ବେକରେ ଗୋଟିଏ ବଡ ଅଜଗର ପିନ୍ଧାଇ ଦିଏ ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ବରଣମାଳାର ରୀତିନୀତି ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ :-

ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ବେକରେ ସାପ ଏବଂ ଅଜଗର ପଡ଼ିବା ପରେ ବରଣମାଳା ରୀତିନୀତି ଶେଷ ହୋଇଗଲା । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ରୀତିନୀତି ଯେପରି ଥିଲା, ବୋଧହୁଏ କେହି ଏହାକୁ ଦେଖିନଥିବେ । ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି । ଭିଡିଓଟିକୁ Psycho_biharii ନାମକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅପଲୋଡ଼ କରାଯାଇଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.