ବର ଏତେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କଲା ଯେ କନ୍ୟା ରାଗିଯାଇ ଭାଙ୍ଗିଦେଲା ବିବାହ, ତାପରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କଲା ବିବାହ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ବିବାହରେ ଆମେ ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖିଥାନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ଖୁସିରେ ଖୁବ୍ ଡାନ୍ସ କରିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଏହା ଭାରି ପଡିପାରେ । ବିବାହରେ ବରଯାତ୍ରୀ ସହିତ ଆପଣ ବରକୁ ମଧ୍ୟ ଡାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖିଥିବେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି ଗୋଟିଏ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ନିଜ ବାହାଘରରେ ବର ଏତେ ଖୁସି ମନାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ଯେ କନ୍ୟା ରାଗିଗଲା । କନ୍ୟାର ବାପା ବରଯାତ୍ରୀକୁ ଫେରାଇ ଦେଲେ ଏବଂ ବାହାଘରକୁ ଆସିଥିବା ସମ୍ପର୍କିୟ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ଝିଅର ବିବାହ କରାଇଦେଲେ ।

ବର ଏତେ ଗୀତ ନାଚ କଲା ଯେ ତାକୁ ଫେରିଯିବାକୁ ପଡ଼ିଲା :-

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ବୁଲଢ଼ାନା ସ୍ଥିତ ମଲକାପୁର ପଙ୍ଗରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏପ୍ରିଲ 22 ତାରିଖରେ ଗୋଟିଏ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିଲା । ବିବାହ ସନ୍ଧ୍ୟା 4ଟା ସମୟରେ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସବୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରାଯାଇଥିଲା । ବାହାଘର ପାଇଁ ସାଉଣ୍ଡ ବାଜା ଧରି ବରଯାତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ବାହାରିଲେ, ଲୋକମାନେ ନାଚି ଗାଇ ବିବାହ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିବାରୁ ରାତି 8ଟା ବାଜିଗଲା । ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ଦୁଇ ପକ୍ଷଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଗଲା । କଥାଟା ଏତେ ବଢ଼ିଗଲା ଯେ ମାରପିଟ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଛେଇଲେ ନାହିଁ ।

ଝିଅ ଘର ଲୋକ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ଯେ ବର ମଦ ପିଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଯଦି ଘରକୁ ଆସିଥିବା ବରଯାତ୍ରୀରେ ବିବାହ ନ ହେବା ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ବଡ କଥା । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଗାଁର ଲୋକମାନେ ଏକାଠି ହେଲେ ଏବଂ ବରଯାତ୍ରୀ ସହ ଆସିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରି ଦିଆଗଲା ।

ଘରକୁ ଫେରିଗଲେ ବରଯାତ୍ରୀ, କନ୍ୟା ଅନ୍ୟ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ କଲା ବିବାହ :-

କେବଳ ବାପା ନୁହେଁ ବରଂ କନ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ରାଜି ହୋଇଗଲା । ବରଯାତ୍ରୀ ହୁଏତ ଦୁଆର ମୁହଁରୁ ଚାଲିଗଲେ, କିନ୍ତୁ କନ୍ୟାର ବିବାହ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଗଲା । ଝିଅର ବାପା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ” ଏପ୍ରିଲ 22 ତାରିଖରେ ବାହାଘର ହେବାର ଥିଲା, ବରଯାତ୍ରୀରେ ଡିଜେ ଲାଗିଥିଲା ଏବଂ ଲୋକମାନେ ନାଚିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ । 4ଟାରେ ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ 8ଟା ବାଜିଗଲା ଏବଂ ବର ମଧ୍ୟ ମଦ ପିଇଥିଲା । ତେଣୁ ଆମେ ନିଜ ଝିଅର ବାହାଘର ଅନ୍ୟ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ କରାଇ ଦେଲୁ ।”

Leave A Reply

Your email address will not be published.