ବାହୁବଳି ସାଜିଲା ଜଣେ କୁଲି ! ବାଇକକୁ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖି ବସ୍ ଉପରକୁ ଉଠାଉଛି,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଭାରତରେ ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ ଚାଲାକ୍ ଲୋକମାନଙ୍କର କୌଣସି ଅଭାବ ନାହିଁ। ଏଠାରେ ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଜଣେ ଚାଲାକ୍ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପାଇବେ, ବେଳେ ବେଳେ ଏହି ପରିଶ୍ରମୀ ଏପରି ହୋଇଥାଏ ଯେ ଏହାକୁ ଦେଖି ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବ ନାହିଁ। ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବାଇକ୍ ରେ ବାଇକ୍ ରଖିବାର ଦକ୍ଷତା ନିଅନ୍ତି।

ତୁମେ ସମସ୍ତେ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛ ବାଇକ୍ ର ଓଜନ କେତେ, ବେଳେ ବେଳେ ଆମର ବାଇକ୍ ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନ ରେ ଅଟକି ରହିଯାଏ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆମକୁ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲକ୍ ସହିତ ଅନ୍ୟ ବାଇକ୍ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏହାକୁ ଟିକେ ଘୁଚେଇବା ପାଇଁ ଆମର ସାହସ ପାଏ ନାହିଁ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ୍ ଏହି ପିଲାଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତୁ, ସେ ପୁରା ବାଇକ୍ କୁ ଅତି ଆରାମ ରେ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ଉଠାଇ ବସ୍ ଉପରକୁ ନେଇଗଲା । ମୁଣ୍ଡ ରେ ବାଇକ୍ ଟେକି ନେବା ଏକ ଚମତ୍କାର, କିନ୍ତୁ ବଡ ଆର୍ଶର୍ଯ୍ୟ ର କଥା ହେଉଛି ବାଇକ୍ ଟିକୁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ରଖିବା ପରେ ଥରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିନଥିଲା। ସେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ବାଇକ୍ ଟିକୁ ଉଠାଇ ଏକ ଚମତ୍କାର ସୃଷ୍ଟି କଲେ। ସେ ବାଇକ୍ ଟିକୁ ସିଧା ସିଡି ରୁ ବସ୍ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ନେଇଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ୍ ଏହି ପୁରା ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବହୁତ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଲୋକଟି ତାର ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ବାଇକ୍ ଉଠେଇ ନେଉଥିବା ର ଦେଖି ଲୋକମାନେ ବାହୁବଳୀ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଲୋକାମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ହଉଛି ପ୍ରକୃତ ବାହୁବଳୀ, ଲୋକର ଶକ୍ତି ଏବଂ ସାହାସ୍ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣା କୁ ଦେଖି ଜଣେ ଲେଖକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହିନ୍ଦୁସ୍ଥାନ ମାଟିରେ ଜନ୍ମ ପରିଶ୍ରମୀ ହେବ । ତାପରେ ଆଉ ଜଣେ କହିଲେ ଭାଇଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ଅଛି, ଯଦି ସେ ଏକ ରିଆଲିଟି ସୋ ରେ ଭାଗ ନେବେ ତେବେ ସେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇ ଯିବେ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଲୋକଟିର ପ୍ରତିଭା କୁ ଦେଖି ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ବିପିନ୍ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଆଶାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ବିପିନ୍ ଶର୍ମା ଏହି ଭିଡିଓ ଟିକୁ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଟୁଇଟର ରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ କୁ କୌଣସି ବିଳମ୍ବ ନକରି ଦେଖିବା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.