ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିବାପାଇଁ ଦ୍ରୁତଗତିରେ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରେନ ସାମ୍ନାକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲା ଯୁବକ,ଆଉ ଠିକ୍ ସେତିକିବେଳେ ଅଚାନକ ହେଲା ବଡ ଚମତ୍କାର,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ମୁମ୍ବାଇରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାପାଇଁ ରେଲୱେ ଟ୍ରାକ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଜୀବନ ଜଣେ ପୋଲିସ ବଞ୍ଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ଟ୍ରେନ୍ ଆସିବାର କିଛି ସେକେଣ୍ଡ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଏହି ପୋଲିସ ହାବିଲଦାର ଟ୍ରାକ ଉପରକୁ ଡେଇଁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ପଟକୁ ଠେଲିଦେଲେ ଏବଂ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ପାର ହୋଇଗଲେ । ଯାହାଦ୍ଵାରା ଯୁବକଙ୍କ ଜୀବନ ଯିବାରୁ ବଞ୍ଚିଗଲା ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ ସାମ୍ନାରେ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଲା ଯୁବକ :-

ପୋଲିସ ଅନୁଯାୟୀ ମୁମ୍ବାଇର ବିଠଲବାଡି ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନରେ ପୋଲିସ ହାବିଲଦାର ଋଷିକେଶ ମାନେ ବୁଧବାର ଦିନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ମଦୁରଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଟ୍ରେନ ଆସୁଥିଲା । ଠିକ୍ ସେତିକିବେଳେ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଅଚାନକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ତଳକୁ ଡେଇଁ ଟ୍ରାକ ଉପରେ ଛିଡା ହୋଇଗଲା ।

ହାବିଲଦାର ସାହାସ ଦେଖାଇ ବଞ୍ଚାଇଲେ ଜୀବନ :-

ତାକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ହାବିଲଦାର ଋଷିକେଶ ମାନେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଲେ, କିନ୍ତୁ ସ୍ପିଡରେ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରେନକୁ ଦେଖି କିଛି ସେକେଣ୍ଡ ପାଇଁ ବିଚଳିତ ହୋଇପଡିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ସାହାସ କରି ଟ୍ରାକ ଉପରକୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଲେ ଏବଂ ଯୁବକଙ୍କୁ ଧରି ଟ୍ରାକରୁ ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ଵକୁ ଟାଣି ନେଲେ । ଏତିକି ସମୟରେ ମଦୁରଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଟ୍ରେନ ଧଡଧଡ ହୋଇ ସେଠାରୁ ଚାଲିଗଲା ।

ସିସିଟିଭିରେ ରେକର୍ଡ ହେଲା ବହାଦୁରିର ଘଟଣା :-

ପୋଲିସ ହାବିଲଦାରଙ୍କ ବାହାଦୂରୀର କାରନାମା ସିସିଟିଭିରେ ରେକର୍ଡ ହୋଇଗଲା । ଷ୍ଟେସନରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ସବୁ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ସାହାସକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ । ପୋଲିସ ଅନୁଯାୟୀ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ନାମ କୁମାର ପୂଜାରୀ ଅଟେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବୟସ 18 ବର୍ଷ ଅଟେ । ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ କାହିଁକି ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରି ନାହିଁ । ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.