ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଖାଇବା ପରେ ହୋଇଗଲେ “ବେୱଫା ଚାହାବାଲା”,ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଓ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ପିଆଇଥାନ୍ତି ଚା !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ପ୍ରେମରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ପ୍ରତାରଣାର ଶିକାର ହେବାପରେ ସେମାନେ ଭୁଲ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାର ଖବର ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିଥିବେ। କିନ୍ତୁ ବିହାରର ନୱାଡାଠାରେ ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରିତ ହେବା ପରେ ଏକ ଚା ଦୋକାନ ଖୋଲିଥିଲା।

ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ବିୟୋଗ ପରେ ଲାଗିଲା ଧକ୍କା:-

‘ବେୱାଫା ଚା ୱାଲା’ ନାମରେ ଏହି ଚା ଦୋକାନରେ ସଫଳ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ଚା ଦିଆଯାଏ। ‘ବେୱାଫା ଚାୱାଲା’ ଦୋକାନର ମାଲିକ ମଣ୍ଟନ କୁମାରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ଜଣେ ଝିଅକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବେକାରି ହେତୁ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ମଣ୍ଟନ୍ ସେହି ଝିଅକୁ ପ୍ରକୃତରେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ।

ଦୁଃଖରେ ଖୋଲିଲେ ‘ବେୱାଫା ଚାୱାଲା’ ଦୋକାନ:-

ମଣ୍ଟନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଚାଲିଯିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ବଡ଼ ଝଟକା ଲାଗିଥିଲା, ମାତ୍ର 6 ମାସ ବିତିଯିବା ପରେ ସେ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏପରି ଚାକିରୀ କରିବେ, ଯାହାଫଳରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ବିଫଳ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିପାରିବେ। ଏହା ପରେ ସେ ସହରର ଗାନ୍ଧୀ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଖରେ ଏକ ଚା ଦୋକାନ ଖୋଲିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ। ସେ ସେହି ଷ୍ଟଲର ନାମ ବେୱାଫା ଚା ୱାଲା ରଖିଲେ।

ମଣ୍ଟନ୍ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ମିଳିଥାଏ। ପ୍ରାୟତ ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରଣା କରନ୍ତି। ପ୍ରତାରଣା ହେବା ପରେ, କିଛି ଲୋକ ଭୁଲ୍ ପଥରେ ବୁଲନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଥିଲେ।

ବି ଫାର୍ମା କରିଛନ୍ତି ମଣ୍ଟନ୍ କୁମାର:-

ମଣ୍ଟନ୍ ତାଙ୍କ ଦୋକାନରେ (ବେୱାଫା ୱାଇ ୱାଲା) ଅନେକ ପ୍ରକାରର କବିତାର ପୋଷ୍ଟର ମଧ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରିତ ଲୋକମାନେ ଏଠାକୁ ଆସି ସେମାନଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତ କରିପାରିବେ। ବି ଫାର୍ମା କରିଥିବା ମଣ୍ଟନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି କାମରେ ତାଙ୍କ ଭାଇମାନେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି।

ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କୁ ଦିଆଯାଏ ମାଗଣା ଚା :-

ମଣ୍ଟନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଦୋକାନରେ ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରତାରିତ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ କବିତାର ପୋଷ୍ଟର ମାଧ୍ୟମରେ ମନୋରଞ୍ଜନ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଏ, ସେଠାରେ ସଫଳ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଏଠାରେ ମାଗଣା ଚା ’ଦିଆଯାଏ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୋକାନରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଫର ମଧ୍ୟ ଅଛି। ସେଠାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ମାଗଣା ଚା ’ଦିଆଯାଏ। ମଣ୍ଟନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଚା ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ହୋଇଥାଏ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.