ଦୂର୍ଗାଷ୍ଟମୀ ପୂର୍ବରୁ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ମହାସଂଯୋଗ, ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ହେବ ଟଙ୍କା ବର୍ଷା !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ବନ୍ଧୁଗଣ ଜ୍ଯୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୧୨ ଗୋଟି ରାଶି ରହିଛି । ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନରେ ଯେଉଁ ସବୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥାଏ ତାହା ରାଶି ମାନଙ୍କ ଯୋଗୁ ହୋଇଥାଏ । ଯାହା ଦ୍ଵାରା ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନରେ ସଫଳ ଓ ବିଫଳ ହୋଇଥାଏ ।

ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହମାନେ ସମୟ ସମୟରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ମାନବ ଜୀବନ ଓ ପୃଥିବୀରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ଏହା ସହିତ ଗ୍ରହମାନେ ମଧ୍ୟ ସମୟ ସମୟରେ ରାଜ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି ।

ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ପରେ ଯେତେବେଳେ ଏକ ଗ୍ରହ ଗୋଚର କରେ ତାର ପ୍ରଭାବରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଦୁର୍ଗାଷ୍ଟମୀ ପୂର୍ବରୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୮ରେ ୦୨.୫୫ ସମୟରେ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଥୁନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଏହି ଚିହ୍ନରେ ପୂର୍ବରୁ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି ।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ମିଶ୍ରଣ ହେତୁ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାଜଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି । ଏବେ ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ୩ଟି ରାଶି ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାଜଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇବ ।

୧. ମିଥୁନ ରାଶି :-

ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ମିଶ୍ରଣରେ ଗଠିତ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାଜଯୋଗର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଉପରେ ଅନୁଭୂତ ହେବ । ଯାହା ଫଳରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ-ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯେଉଁମାନେ ବେକାର ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଅଫର ପାଇପାରନ୍ତି ।

ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କୌଣସି ଯୋଜନାରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିପାରେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏହି ସମୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତି ଓ ଇନକ୍ରିମେଣ୍ଟ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ ।

୨. ସିଂହ ରାଶି :-

ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ମିଳନରେ ଗଠିତ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାଜଯୋଗଙ୍କର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ସିଂହ ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ ଫଳରେ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ ।

ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ନିବେଶରୁ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ଭଲ ହେବ । ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କୌଣସି ଯୋଜନାରେ କାମ କରିପାରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ

୩. ମେଷ ରାଶି :-

ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ମିଳନରେ ଗଠିତ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାଜଯୋଗଙ୍କର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ମେଷ ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ ଫଳରେ ଏହି ରାଜ ଯୋଗ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଭୌତିକ ସୁଖରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବାହନ ଓ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି ।

ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ । ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମୟ ସମୟରେ ଧନ ଲାଭ ବି ହେଉଥିବ । ଏହି ସମୟରେ ମା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ । ଯଦି ଆପଣ ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପଦ ମିଳିପାରେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.