ହେ ଭଗବାନ…ବାଇକ୍ ଚଲାଇବା ସମୟରେ ପ୍ରଜାପତି ପରି ହୋଇଗଲା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି,ଏହି ବିପଜ୍ଜନକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ୍ ଦେଖିଲା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ,ପ୍ରଥମେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୁଏ। ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ଅପଲୋଡ୍ ହୋଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଫେମସ ହେବା ପାଇଁ ମାରାତ୍ମକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବା ପାଇଁ ଜଣେ ଯୁବକ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନରେ ବିପଜ୍ଜନକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ନେଟେନିଜେନ୍ସମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜର କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି।

ବିପଜ୍ଜନକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଉଡ଼ିଯିବ ହୋସ:-

ଆଜିକାଲିର ଯୁବକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଅନେକ ଥର କିଛି ଲୋକ ଏପରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ୍ କରନ୍ତି ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି। ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ରାଜପଥରେ ବାଇକ୍ ଚଳାଉଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ ଯେପରି ଏକ ବାଇକ୍ ଚଲାଇ ଷ୍ଟଣ୍ଟ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି ତାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିପଜ୍ଜନକ ଏବଂ ଭୟଭୀତ ଅଟେ। ବାଇକ୍ ଚଲାଇବା ସମୟରେ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ବେଳେବେଳେ ପ୍ରଜାପତି ପରି ହାତ ଏବଂ ପାଦ ହଲାଇଥାଏ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ହଠାତ୍ ବାଇକ୍ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇଯାଏ। ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟର ପୁରା ଭିଡିଓ କଏଦ କରିଛନ୍ତି।

View this post on Instagram

A post shared by memes | comedy (@ghantaa)

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ:-

ଷ୍ଟଣ୍ଟର ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ 1 ଲକ୍ଷ 61 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ଅନେକ ଲୋକ ଏହା ଉପରେ ନିଜର ମତାମତ ଦେଇଛନ୍ତି। ତଥାପି, ଏହା ଉପରେ କିଛି ରୋଚକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି। ଏହା ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଶ୍ରୀ ଡଗଲ୍ ଆଜି ପ୍ରଜାପତି ପାଲଟିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଭାଉ ଏପରି ବାଇକ୍ ଚଳାଇବାକୁ ଚନହୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଶୀଘ୍ର ଯମରାଜଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.