ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ଭୟଙ୍କର କା-ଣ୍ଡ,ପୁରା ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ରକ୍ତ ଗରମ ହୋଇଯିବ…….

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଆମେରିକାରେ ଜଣେ ମହିଳା ଛାତ୍ରଙ୍କ କେକ (ପେଟିସ)ରେ ନିଜର ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ସ୍ପର୍ମ ମିଶାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଚାକିରୀରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବାକୁ ପଡ଼ିଲା। ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ପିଲାଙ୍କୁ ରେପ ଓ ଯୌନ ଶୋଷଣରେ ସାମିଲ ହେବାର ଆରୋପ ଲାଗିଛି। ମହିଳା ନିଜ ଉପରେ ଲାଗିଥିବା ଅନେକ ଆରୋପକୁ ସ୍ୱୀକାର ମଧ୍ୟ କରିନେଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ମହିଳାଙ୍କୁ ୪୧ ବର୍ଷ ଜେଲର ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଯାଇଛି।

‘ଡେଲି ଷ୍ଟାର’ରେ ଛପା ଯାଇଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ, ଲୁସୀୟାନାରେ ରହୁଥିବା ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ସିନ୍ଥିୟା ପରକିନ୍ସ ଅଟେ। ସିନ୍ଥିୟା ଏକ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିଲେ, ଯେଉଁଠି ଛାତ୍ରଙ୍କୁ କପକେକରେ ସେ ନିଜର ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ସ୍ପର୍ମକୁ ମିଶାଇ ଦେଇଦେଲେ।

ଏହି ମାମଲାରେ ୨୦୧୯ ମସିହାରେ ସିନ୍ଥିୟା ଓ ତାଙ୍କର ସ୍ବାମୀ ଡେନିସଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ନିଆଗଲା। ଡେନିସ ଏକ ପୋଲିସ ଅଫିସର ଅଟନ୍ତି, ଯିଏକି ବର୍ତ୍ତମାନ ସିନ୍ଥିୟାଙ୍କ ଠାରୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ନେଇ ସାରିଛନ୍ତି। ଯାଞ୍ଚରୁ ଜଣାପଡିଲାକି ସିନ୍ଥିୟା ଯୌନ ଶୋଷଣ ଓ ପିଲାଙ୍କର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ବନାଇବା ପରି ଅପରାଧରେ ସାମିଲ ଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ସିନ୍ଥିୟା ଏହି ଆରୋପକୁ ମନା କରିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ନିଜର ଅପରାଧକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିନେଲେ।

ଗତ ସପ୍ତାହରେ କୋର୍ଟ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ କେକରେ ସ୍ପର୍ମ ମିଶାଇବା ମାମଲାରେ ସିନ୍ଥିୟାଙ୍କୁ ୧ ବର୍ଷର ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଲେ ଓ କେବଳ ୪୦ ବର୍ଷ ଦଣ୍ଡର ଯୌନ ଅପରାଧରେ ସାମିଲ ହେବାର କାରଣରୁ ଦିଆଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଗାମୀ ଶୁଣାଣି ଉପରେ ସିନ୍ଥିୟା ନିଜର ପୂର୍ବ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଏହି ମାମଲାରେ ସାମିଲ ଥିବାର ବୟାନ ଦେବେ।

ସିନ୍ଥିୟା ଓ ଡେନିସଙ୍କୁ ଆରମ୍ଭରୁ ରେପ, ଚାଇଲ୍ଡ ପର୍ନଗ୍ରାଫି ସହିତ ୧୫୦ ଗମ୍ଭୀର ଆରୋପର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ସିନ୍ଥିୟାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ୭୨ ବର୍ଷର ଜେଲ ହେବାର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ନିଜେ ଦଣ୍ଡ ସ୍ୱୀକାର କରିବା କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ଦଣ୍ଡ ୪୧ ବର୍ଷ କରି ଦିଆଗଲା।

Leave A Reply

Your email address will not be published.