ନରଭକ୍ଷକ ମହିଳା ତିଆରି କରୁଥିଲେ ମଣିଷ ମାଂସ ଏବଂ ରକ୍ତର କେକ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଆମେ ମାଂସାହାରୀ ଏବଂ ଶାକାହାରୀ ପଶୁମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିଛନ୍ତି | ଯେଉଁ ପଶୁମାନେ କେବଳ ଗଛ-ପତ୍ର, ଫଳ ଏବଂ ପନିପରିବା ଖାଇଥାନ୍ତି ଶାକାହାରୀ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ମଣିଷ ଏବଂ ପଶୁମାନଙ୍କ ମାଂସ ଖାଇଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ମାଂସାହାରୀ କୁହାଯାଏ | ମଣିଷମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଭେଜ ଏବଂ ନନ-ଭେଜ ଖାଇଥାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ମଧ୍ୟ ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ମଣିଷ ଥାନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ମଣିଷକୁ ବି ଖାଆନ୍ତି | ଏପରି ମଣିଷମାନଙ୍କ ‘ନରଭକ୍ଷକ’ କୁହାଯାଏ |

ନରଭକ୍ଷକଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ବିଶେଷ କଥା ଏହା ଯେ ଏମାନଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ରହୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଜଣାପଡେ ନାହିଁ ଯେ ଏମାନେ କେତେ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ରହୁଛନ୍ତି | ଏପରି ଲୋକମାନେ ଗୋଟିଏ ମାନସିକ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥାଆନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ମଣିଷ ମାଂସ ଖାଇବାର ନିଶା ହୋଇଯାଏ | ଏପରି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଗୋଟିଏ ଏମିତି ମାମଲା ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ସାଇକୋ କିଲର ମହିଳା ନିଜ ପଡୋଶୀମାନଙ୍କୁ ମଣିଷର ମାଂସରେ ତିଆରି କେକ ଖୁଆଇ ଚାଲିଲେ ଏବଂ ପଡୋଶୀମାନେ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ବି ଜାଣିପାରିଲେ ନାହିଁ |

ଇଟାଲୀରେ ରହୁଥିବା ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ଲିନାରଡା ସିୟାନସିଲୁ ଥିଲା | ଏହି ମହିଳା ମଣିଷମାନଙ୍କ ଜୀବନରୁ ମାରି ଦେବାପାଇଁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ଏହି ମହିଳାଙ୍କର ଅପରାଧ କରିବାର ଅଜବ ଉପାୟ ରହିଥିଲା | ଏହି ମହିଳା ସେହି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ଦୁଃଖରେ ରହୁଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହା ଜାଣିବେ ଯେ ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ମାରି କଣ କରୁଥିଲା ? ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଲୋମଟାଙ୍କୁରୀ ଉଠିବ |

ଗୋଟିଏ ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ମହିଳା “The Soap-Maker of Correggio ” ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି | ଏହି ମହିଳା ଯେତେବେଳେ ଜାଣୁଥିଲେ ଯେ କୌଣସି ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାରେ ଏବଂ ଦୁଃଖରେ ଅଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଭଲ ସ୍ୱାମୀ ଦେବା ନାଁରେ ଘରକୁ ଡାକୁଥିଲେ | ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମ ଶିକାର ୧୯୩୯ ମସିହାରେ ଫଁତସିନା ସେଟ୍ଟୀ ନାମକ ମହିଳା ହୋଇଥିଲେ | ସେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ଚିଠି ଲେଖାଇଲେ ଯେ ସେ କାହା ସହିତ ଦେଖା କରିବାପାଇଁ ଦେଶରୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଟାଙ୍ଗିଆ ସାହାଯ୍ୟରେ ହତ୍ୟା କରିଦେଲେ | ହତ୍ୟା କରିବାପରେ ମହିଳାଙ୍କ ଶବକୁ ୯ ଖଣ୍ଡ କରିଦେଲେ | ଏହି ଖଣ୍ଡଗୁଡିକୁ ସାବୁନ କରିବାପାଇଁ କାସଟିକ ସୋଢାରେ ଫୁଟାଇଦେଲେ | ଏହାପରେ ରକ୍ତକୁ ଗୋଟିଏ ପାତ୍ରରେ ଏକାଠି କରି ଓଭନରେ ଶୁଖାଇ ଦେଲେ | ଯେତେବେଳେ ରକ୍ତ ଶୁଖିଗଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଅଟା, ଚିନି, ଚକଲେଟ, ଅଣ୍ଡା ଏବଂ କ୍ଷୀର ସହିତ ମିଶାଇ କେକ ତିଆରି କଲେ | ଏହି କେକ ନିଜ ଘରକୁ ଆସୁଥିବା ପଡୋଶୀଙ୍କୁ ଖୁଆଉଥିଲେ |

ଏହି ମହିଳା ନିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ଶିକାର ୧୯୪୦ ମସିହାରେ ଫ୍ରାନ୍ସେସ୍କୋ ସିଏଭି ନାମକ ମହିଳାଙ୍କୁ କଲେ | ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ସେ ଚାକିରୀ ଦେବା ନାଁରେ ନିଜ ଜାଲରେ ଫସାଇଲେ | ଏହି ସିରିଏଲ କିଲର ମହିଳା ନିଜ ପଛ ଶିକାର ପରି ମହିଳାଙ୍କର ହତ୍ୟା କରିଦେଲେ | ଏହି ମହିଳାଙ୍କର ଶବର ମଧ୍ୟ କେକ ତିଆରି କଲେ ଏବଂ ପଡୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଖାଇଲା | ଏହିପରି ସେ ତୃତୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମାରିଦେଲା | କିନ୍ତୁ ଏଥର ତାର ଭୁଲ ଧରାପଡିଗଲା | ବାସ୍ତବରେ ଯେଉଁ ମହିଳାଙ୍କୁ ସେ ମାରିଥିଲା, ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଚିଠିକୁ ବିଶ୍ୱାସ କଲେ ନାହିଁ | ଏହାପରେ ପୋଲିସ ଏହି ସିରିଏଲ କିଲର ମହିଳାଙ୍କୁ ଧରିନେଲା | ଏହି ମହିଳା ମଧ୍ୟ ନିଜର ଦୋଷ ସ୍ୱୀକାର କଲା ଏବଂ ତାକୁ ୩୦ ବର୍ଷର ଦଣ୍ଡ ମିଳିଲା | ୧୯୭୦ ମସିହା ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ୭୯ ବର୍ଷର ଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଜେଲରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା |

Leave A Reply

Your email address will not be published.