ବାହାଘର ପରେ ଶାଶୂଘରକୁ ଯାଉଥିବା ବୋହୂ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପରେ ଦେଇ ଚାଲିଲା ପ୍ରେମିକକୁ ଲୋକେସନ, ତାପରେ ମଉକା ଦେଖି ହୋଇଗଲା ଫେରାର,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ବର ଧୂମଧାମର ସହିତ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ କନ୍ୟାର ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା | ବହୁ ଆଡମ୍ବରରେ ବର କନ୍ୟା ବେକରେ ବରଣମାଳା ଦେଲା, ତାପରେ ରାତିରେ ବୈବାହିକ ରୀତିନୀତି ମଧ୍ୟରେ ସାତ ଫେରା ନେଲେ | ତାପରେ ବିଦାୟ ଦେବାର ସମୟ ଆସିଗଲା | ବରପକ୍ଷ ଲୋକେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଉଥିଲେ | ବର କାରରେ ବୋହୂକୁ ନେଇ ନିଜ ଘର ଆଡକୁ ଯାଉଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ବୋହୂ ଶାଶୂଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ବରର ଖୁସି ନଷ୍ଟ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ତାର ମଜାକ ଉଡ଼ାଗଲା |

ଛତିଶଗଡ଼ର କାଙ୍କେରରେ ଗୋଟିଏ ବିବାହ ପରେ ଯାହା ହେଲା, ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଆପଣ ବୋଧହୁଏ ଫିଲ୍ମରେ ହିଁ ଦେଖିଥିବେ | ବାସ୍ତବରେ ବିବାହ ମଣ୍ଡପରୁ ବର ସହିତ ବିଦାୟ ନେଇଥିବା କନ୍ୟା ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାଇଲରେ ରାସ୍ତାରୁ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଫେରାର ହୋଇଗଲା |

ଏହି ସମୟରେ କନ୍ୟା ଲଗାତାର ଭାବେ ନିଜ ପ୍ରେମିକକୁ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପରେ ଲୋକେସନ ପଠାଇ ଚାଲିଲା | ବରର କାର ପାଖରେ ପ୍ରେମିକର କାର ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ କନ୍ୟା ବାଥରୁମ ଯିବା ବାହାନାରେ ଗାଡି ଅଟକାଇଲା ଏବଂ ପଛରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରେମିକର କାରରେ ବସି ଫେରାର ହୋଇଗଲା |

କନ୍ୟାର ଘରଲୋକେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଥାନାରେ :-

କନ୍ୟା ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଫେରାର ହୋଇଯିବାର ସୂଚନା ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ | ସୂଚନା ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳର ପୋଲିସ ସତର୍କ ହୋଇଗଲେ | ଦ୍ୱିପ୍ରହର ପରେ ୧ଟା ସମୟରେ କାଙ୍କେର ଥାନାର ପୋଲିସ ଫେରାର ହୋଇଥିବା କନ୍ୟା ଏବଂ ତାର ପ୍ରେମିକକୁ ଧରିନେଲା |

ପୋଲିସ ଯେତେବେଳେ କନ୍ୟାକୁ ତାର ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଧରିଲା, ସେତେବେଳେ କନ୍ୟା କହିଲା ଯେ ପ୍ରେମିକ ନୁହେଁ ବରଂ ପ୍ରେମିକକୁ ସେ ନିଜେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଧରି ପଳାଇ ଆସିଛନ୍ତି | ସେପଟେ ଘଟଣା ପରେ ବର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଘରଲୋକେ ମଧ୍ୟ ସିଧା ମାନପୁର ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ, କାରଣ ବିନା ବୋହୂରେ ସିଧା ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ଲଜ୍ଜିତ ହେବାକୁ ପଡିଥାନ୍ତା |

ଉଭୟ ପ୍ରେମିକ-ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ପରିଚୟ ଦନତେବାଡା ବାସିନ୍ଦା ଆରତୀ ସହାରେ ଏବଂ ବସ୍ତର ଜିଲ୍ଲାର ବାସିନ୍ଦା ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ଦୁହେଁ ବାହାଘର ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ବାହାଘର ପାଇଁ ରାଜି ନଥିଲେ | ଝିଅ ବାଳିକା ଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଘରଲୋକେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ସାମ୍ବରଗାଁର ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ବାହାଘର ସ୍ଥିର କରିଦେଲେ |

ଯୁବତୀ ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ବହୁତ ଅନୁରୋଧ କଲେ, କିନ୍ତୁ ବାପା ମାନିଲେ ନାହିଁ | ଯାହାପରେ ଯୁବତୀ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ପଳାଇ ଯିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିଥିବାରୁ ଅସଫଳ ହୋଇଥିଲେ | ଯୁବତୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଯେମିତି ବାହାଘର ସମୟରେ ପଳାଇ ନଯିବେ, ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଆଣ୍ଟି ସବୁ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଧରି ରଖିଥିଲେ | ଏଥିପାଇଁ ସେ ଏହିପରି ପଳାଇ ଯିବାର ପ୍ଲାନ କଲେ | ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ନିୟମ କାନୁନ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରୁଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.