ନିରୀହ ପୁଅ ଆଉ ଝିଅଙ୍କୁ ଫାଶୀ ଦେଇଦେଲେ ମାଆ, ଆଉ ତା ପରେ ନିଜେ ବି ଫାଶୀରେ ଝୁଲି ପଡିଲେ,ବାହାଘରରେ ବିବାଦ କାରଣରୁ ଏମିତି ନିଷ୍ପତି

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

କ୍ରୋଧ ଉପରେ ଯଦି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ନରଖା ଯାଏ ଆଉ ଖୋଲା ଛାଡିଦିଆ ଯାଏ ତେବେ ତାର ପରିଣାମ କେତେ ଘାତକ ହୋଇଥାଏ,ଏହି ଘଟଣା ତାର ଗୋଟିଏ ଉଦାହରଣ | ରାଜସ୍ଥାନ ର ବାଂଶୱାଡା ଜିଲ୍ଲାର ଅମ୍ବାପୁରା ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ଏମିତି ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି |

ଏଠାରେ ଥିବା ଛପରିଆ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତର ରୁପାରେଲ ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ ମହିଳା ବିବାହ ସମାରୋହରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଏବଂ ବିବାଦ ପରେ ନିଜ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ଫାଶୀରେ ଟାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ନିଜକୁ ଫାଶୀ ଦେଇଥିଲେ । ଘଟଣାର ଖବର ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଇଲାକାରେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ବ୍ୟାପି ଯାଇଥିଲା |ଆମ୍ବାପୁରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଧିକାରୀ ଗଜବୀର ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶନିବାର ରାତି ପ୍ରାୟ 9 ଟା ବେଳେ ରୁପାରେଲ ଗ୍ରାମରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ରାତି ପ୍ରାୟ 9.30 ସମୟରେ ଟେଲିଫୋନ୍ ଯୋଗେ ପୋଲିସ ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇଥିଲା।

ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ରୁପରେଲ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ​​| ସେଠାରେ ଗୋଟିଏ ଘରେ ଜଣେ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ଶବ ପଡ଼ିଥିଲା । ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ସଜନା ଥିଲା । ସେ ରୂପାରେଲ ର ବାସିନ୍ଦା ରମଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପାଖରେ ତାଙ୍କର 6 ବର୍ଷର ଝିଅ ଗୀତା ଏବଂ 4 ବର୍ଷର ପୁଅର ଶବ ପଡି ରହିଥିଲା |

ପଡୋଶୀ ଘର ବିବାହରେ ହୋଇଥିଲା ବିବାଦ |

ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ରେ ବିବାହର ସମାରୋହ ଥିଲା । ଶନିବାର ଦିନ ନୋଟ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିଲା | ସେହି ବିବାହ ସମାରୋହରେ ରମଣଙ୍କ ପୁରା ପରିବାର ଯାଇଥିଲା | ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିବାଦ ଓ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ବିବାଦକୁ ନେଇ ସଜନା ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ। ରାଗରେ ସଜନା ତାଙ୍କର ଜଣେ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ କୁ ନେଇ ଘରକୁ ଆସିଯାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରମଣ ଏବଂ ଆଉ ଜଣେ ପୁଅ ସେଠାରେ ରହିଯାଇଥିଲେ |

ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଫାଶୀ ଲଗେଇବା ପରେ ନିଜେ ବି ଫାଶୀ ଲଗେଇଥିଲେ

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ସଜନା ପ୍ରଥମେ ପୁଅ ଓ ଝିଅକୁ ଫାଶୀ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ତା’ପରେ ସେ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଫାଶୀରେ ଲଗେଇ ଦେଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ପୁଅ ଫେରି ଥିଲା ସେତେବେଳେ ସେ ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଫାଶୀରେ ଝୁଲୁଥିବାର ଦେଖିଥିଲା | ଏହା ପରେ ସେ ଦୌଡ଼ି ଯାଇ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଡାକି ଆଣିଥିଲା । ତାପରେ, କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ପରିବାର ଲୋକ ତିନିଜଣଙ୍କୁ ତଳକୁ ଆଣିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ସେମାନେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିସାରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ପୋଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସିଦ୍ଧାନ୍ତରେ ପହଞ୍ଚି ନାହିଁ

ମୃତ ଦେହକୁ ଦେଖିବା ପରେ ରମଣ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏତେ ଭୟଭୀତ ହୋଇପଡିଥିଲେ ଯେ ସେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ରାତିରେ ପୋଲିସ ସଜନାର ବାପାଘର ଲୋକକୁ ଡାକିଥିଲେ । ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଡାକି ପଚରାଉଚରା କରିବା ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ରମଣ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଛନ୍ତି।

ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସିଦ୍ଧାନ୍ତରେ ପହଞ୍ଚି ନାହିଁ। ପୋଲିସ ଗ୍ରାମବାସୀ ତଥା ମୃତକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବାରେ ଲାଗି ପଡିଛି। ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ତିନି ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେଇଥିବା ହେତୁ ଗାଁରେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ବ୍ୟାପି ଯାଇଛି |

ପୋଲିସ ରାତିରେ ଏହି ତିନିଟି ଶବକୁ ବାଂଶୱାଡ଼ା ରେ ଥିବା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀ ଡାକ୍ତରଖାନାର ର ମର୍ଚରି ରେ ରଖିଛନ୍ତି |ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରାଯାଇଛି। ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଦେଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତରେ ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.