ଏମିତି ଖତରନାକ ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗ ଆପଣ କେଉଁଠି ବି ଦେଖି ନଥିବେ,ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ଖତରନାକ ସ୍ଥାନରେ ଗାଡିକୁ ବୁଲାଇଲେ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଦୁନିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି କାର୍ ଚଳାଇବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ଖରାପ ରାସ୍ତାରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ଏକ ସହଜ କାମ ନୁହେଁ । ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଡ୍ରାଇଭରର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଭିଡ଼ିଓଟି ବହୁତ ମାତ୍ରା ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଭିଡିଓରେ ଜଣେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର ଖୁବ୍ କମ୍ ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କ କାର୍ ବୁଲାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ବାଦାମୀ ରଙ୍ଗର ସେଡାନ୍ କାର୍ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏକ ସଂକୀର୍ଣ୍ଣ ରାସ୍ତାରେ ବୁଲୁଛି । କାରରେ ବସିଥିବା ଡ୍ରାଇଭର କାରକୁ ଅତି ସହଜରେ ସଂକୀର୍ଣ୍ଣ ରାସ୍ତାରେ ଘୁଞ୍ଚାଏ । ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଅନେକ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ।

ବାସ୍ତବରେ, ଯେତେବେଳେ ଡ୍ରାଇଭର ଏକ U- ଟର୍ନ ନେଉଛି, ଗାଡିର ଟାୟାରଟି ଖାଲରେ ବୁଲୁଥାଏ, କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଡ୍ରାଇଭର କାର ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ନାହିଁ। ପରିଶେଷରେ ଡ୍ରାଇଭର କାରକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବୁଲାଇଥାଏ ।

ନିକଟରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି କ୍ଲିପ୍ ଛାଡିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଏପରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ କରିବା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । ଏହି ପୃଷ୍ଠାର ମୂଳ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି କଠିନ ରାସ୍ତାରେ କିପରି ଚଲାଇବେ ସେ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇବା । ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ସୁପରକାର୍ ବ୍ଲୋଣ୍ଡି ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପ୍ରତି ଏହି କ୍ଲିପ୍ କୁ 8.8 ମିଲିୟନ୍ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କଭର୍ ହୋଇଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.