ବାପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ସମ୍ଭାଳିଲେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ,ଏମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖିରେ ମଧ୍ୟ ଲୁହ ଆସିଯିବ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଶିଳ୍ପପତି ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ନିଜ ଦୟାଳୁ ଭାବ ଏବଂ ଆକ୍ଟିଭନେସ କାରଣରୁ ପ୍ରତିଦିନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି | ନିକଟରେ ସେ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଟ୍ୱିଟ କରି ଗୋଟିଏ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ ଯିବାକୁ ପ୍ରମିସ କରିଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ହୃଦୟ ତରଳିଗଲା ଏବଂ ସେ ସାର୍ବଜନିକ ଭାବରେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରମିସ କଲେ ଯେ ସେ ଯେତେବେଳେ ବି ଅମୃତସର ଆସିବେ, ତାଙ୍କ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ଯିବେ | ଗତ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଅମୃତସର ବାକିଙ୍ଗ ଟୁର୍ସ ନାମକ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ଼ କରାଯାଇଥିଲା | ଭିଡିଓ ୧୭ ବର୍ଷୀୟ ଜସନଦୀପ ସିଂହ ଏବଂ ୧୧ ବର୍ଷୀୟ ଅଂଶଦୀପ ସିଂହଙ୍କର କାହାଣୀକୁ କହିଥାଏ, ଯେଉଁମାନେ ଅମୃତସରରେ ଟପ ଗ୍ରିଲ ନାମକ ଗୋଟିଏ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଚଳାଇଥାନ୍ତି |

ବାପା ତିଆରି କରିଥିବା ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଚଳାଉଛନ୍ତି ଏହି ଦୁଇ ପିଲା :-

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ବାପା କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଡିସେମ୍ବର ୨୬ ତାରିଖ ୨୦୨୧ ରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦୁଇ ପିଲା ମିଶି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଚଳାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଡା ଦେବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡୁଛି | ଭିଡ଼ିଓର ଶେଷରେ ଅଂଶଦୀପ ସିଂହ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ନିବେଦନ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |ଏହି ୧୧ ବର୍ଷୀୟ ନିରୀହ ପିଲାର ସ୍ୱରକୁ ଶୁଣି ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁବା ଭଳି ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପୋଷ୍ଟ କରି ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ନିଜ ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଗୋଟିଏ ମେସେଜ ଲେଖିଛନ୍ତି |

ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଟ୍ୱିଟ କଲେ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁବା ଭଳି ଭିଡିଓ :-

ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ଏହି ପିଲାମାନେ ସବୁଠାରୁ ଖୋଲା ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି, ଯାହାକୁ ମୁଁ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେଖିଛି | ହୋଇପାରେ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ ଯାଇ ଲୋକମାନଙ୍କ ଭିଡରେ ଦେଖାଯିବି | ମୁଁ ଅମୃତସରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ମୁଁ ପ୍ରାୟତଃ ଏହି ସହରରେ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଜଲେବି ଖାଇବାକୁ ଯାଏ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ମୋ ଲିଷ୍ଟରେ ରହିଛି ଏବଂ ଆଗକୁ ଯେତେବେଳେ ବି ମୁଁ ଏହି ସହରକୁ ଯିବି, ସେତେବେଳେ ୟାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଖାଇବି |’ ତେବେ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ସହିତ ଟ୍ୱିଟରରେ #BabaKaDhaba ଖୁବ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିଛି | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ କରୋନା ସମୟରେ ‘ବାବା କା ଢ଼ାବା’ ଦିଲ୍ଲୀରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା |

Leave A Reply

Your email address will not be published.