ଟ୍ରାକ୍ଟରକୁ ପଛ ପଟରୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ,ଏତେ ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା ଦେଖିଲା ବେଳେ ହୃଦୟ ଥରି ଉଠୁଛି,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ରାସ୍ତାରେ ଯିବାବେଳେ ସମସ୍ତେ ସତର୍କ ଓ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଆପଣ ପାଦରେ କିମ୍ବା କାରରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି, ରାସ୍ତାରେ ଯିବାବେଳେ ସମସ୍ତେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆଜିକାଲି କେତେ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟୁଛି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅବଗତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଗତ ବର୍ଷ ବିଶ୍ୱ ବ୍ୟାଙ୍କର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ରାସ୍ତାରେ ଯାନବାହନ ଦୁର୍ଘଟଣା ହେତୁ ଭାରତରେ ମୃତ୍ୟୁହାରର 11 ପ୍ରତିଶତ ଭାରତ ଅଟେ। ତେଣୁ ରାସ୍ତାରେ ଅଧିକ ବେଗରେ ଗାଡି ଚଳାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ସମାନ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରକ ପଛ ପଟରୁ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲାବେଳେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କର କୌଣସି ଦୋଷ ନଥିଲା।

ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ,ଟ୍ରାକ୍ଟରଟି ନିଜ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଆରାମରେ ଗତି କରୁଥିବାବେଳେ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ଏହା ପଛରେ ଏକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଛି ଏବଂ ଏହା ପଛରୁ କଠିନ ଆଘାତ କରୁଛି ।ଟ୍ରକ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଯେଉଁ ବେଗରେ ଟ୍ରାକ୍ଟରକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା, ତାହା ସେଠାରେ ଓଲଟି ପଡିଥିଲା ​​।ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଡ୍ରାଇଭର ପ୍ରାଣ ହରାଇଥାଇପାରେ ।
ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ID ନାମ jayesh_jangid_rj04 ସହିତ ସେୟାର କରାଯାଇଛି ଏବଂ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖା ଅଛି, ‘ଯତ୍ନବାନ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି’ । ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 7.7 ମିଲିୟନ ଅର୍ଥାତ୍ 77 ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁ ପାଇଥିବାବେଳେ ସାଡେତିନି ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।

ଏଥି ସହିତ, ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି । ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବିନା କାରଣରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ୱାଲାକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି’, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, ‘ଟ୍ରାକ୍ଟର ୱାଲା ବଞ୍ଚିବ ନାହିଁ, ଏକ ବିପଜ୍ଜନକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି’। ତେବେ ଯେଉଁ ଆଇଡିରୁ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି ସେହି ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସହ କିଛି ହୋଇ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ମନ୍ତବ୍ୟରେ କହିଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.