ଭୋକିଲା ପେଟରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲା ପୁଅ, ମା ବାରମ୍ବାର ଖାଇବାପାଇଁ ଫୋନ କରିଚାଲିଲା, କିନ୍ତୁ ମିଳିଲା ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ଖବର

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଆଜିକାଲି ପ୍ରାୟତଃ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଚାଲିଛି | ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାଗୁଡିକରେ ହ୍ରାସ କରିବା ଆମ ହାତରେ ହିଁ ରହିଥାଏ | ଯଦି ଆମେ ସମସ୍ତ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମକୁ ପାଳନ କରିବା ତେବେ ଏପରି ଦୁର୍ଘଟଣା ବହୁତ ଅଟକାଇ ପରିବା | ତେବେ ଲୋକମାନେ ବଡ଼ ଅବହେଳିତ ହୋଇଥାନ୍ତି | ଭୁଲ ସାଇଡରେ ଚାଲିବା, ସ୍ପିଡ଼ରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା, ହେଲମେଟ ନ ପିନ୍ଧିବା ଇତ୍ୟାଦି ଅନେକ ନିୟମ ରହିଛି, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ମାନିନଥାନ୍ତି |

ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମକୁ ଭାଙ୍ଗି ଆପଣ ତ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବିପଦରେ ପକାଇ ଦିଅନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ନିଜ ଆଖପାଖରେ ଚାଲୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଯିବାର ମଧ୍ୟ ବିପଦ ରହିଥାଏ | ଆପଣଙ୍କ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଭୁଲ ହିଁ କୌଣସି ନିରୀହ କିମ୍ବା ନିର୍ଦୋଷୀର ଜୀବନ ନେଇପାରେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜସ୍ଥାନର ଜୟପୁରର ଏହି ଘଟଣାକୁ ହିଁ ନିଅନ୍ତୁ |

ପରୀକ୍ଷା ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲା ପୁଅ :-

ଏଠାରେ ଜାଲୁପୁରା ଥାନା ଅଂଚଳରେ ରହୁଥିବା କାମିଲ ଏଲବିଏସ କଲେଜରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲା | ସେ ଘରୁ ଖାଇକି ଯାଇନଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ତାର ପରୀକ୍ଷା ଶେଷ ହେଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲା, କିନ୍ତୁ ପହଞ୍ଚି ପାରିଲାନାହିଁ | ସେପଟେ କାମିଲଙ୍କ ମା ନିଜ ଭୋକିଲା ପୁଅ ପାଇଁ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଭୋଜନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ରଖିଥିଲେ |

ମା ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ ଯେ ପୁଅ ଭୋକିଲା ରହିଯାଇଛି | ଶୀଘ୍ର ଆସି ଖାଇବ | କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଡେରି ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲା | ମା ତାକୁ ଖାଇବା ଖୁଆଇବା ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ଫୋନ ମଧ୍ୟ କଲେ, କିନ୍ତୁ କାମିଲ କୌଣସି ଜବାବ ଦେଉନଥିଲା | ମା ମନ ବିଚଳିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା | ତାପରେ ସେୟା ହେଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଡରୁଥିଲେ | କାମିଲଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ଖରାପ ଘଟଣା ହୋଇଗଲା |

ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ହେଲା ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର :-

ବାସ୍ତବରେ କାମିଲ ଯେତେବେଳେ କଲେଜରୁ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲା, ସେତେବେଳେ ତାର ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ ହୋଇଗଲା | ସେ ସ୍କୁଟିରେ ଘରକୁ ଆସୁଥିଲା | ଠିକ ରାସ୍ତାରେ ଏବଂ ଆରାମରେ ଯାଉଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଜଣେ ଅଜବ ବାଇକ ଯାତ୍ରୀ ବହୁତ ସ୍ପିଡ଼ରେ ପଛରୁ ଆସିଗଲା ଏବଂ ସେ କାମିଲଙ୍କ ସ୍କୁଟିକୁ ଧକ୍କା ମାରିଦେଲା | ଧକ୍କା ହେବା ଦ୍ୱାରା କାମିଲଙ୍କ ସ୍କୁଟିରେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରହିଲା ନାହିଁ | ସେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ନ କରିପାରି ଡିଭାଇଡର ସହିତ ଧକ୍କା ହୋଇଗଲା | ଏହାଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ବହୁତ ବହୁତ ଆଘାତ ଆସିଲା | ଏହାସହିତ ତାଙ୍କୁ ପାଖ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଗଲା | ଏଠାରେ ତାଙ୍କର ଦୁଇଦିନ ଧରି ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଲା | ସେ କୋମାରେ ରହିଲେ | କିନ୍ତୁ ତାପରେ ଜୀବନର ଯୁଦ୍ଧରେ ସେ ହାରିଗଲେ | ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା |

ପୋଲିସ କଲା କେସ :-

ଘଟଣା ପରେ ଲାଲକୋଠି ପୋଲିସ ବାଇକ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେସ କଲା | ସେହିପରି ମାର ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ଅବଥା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି | ସେ ନିଜର ଭୋକିଲା ପୁଅକୁ ଶେଷଥର ପାଇଁ ଖୁଆଇ ମଧ୍ୟ ପାରିଲେ ନାହିଁ | ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କାମିଲଙ୍କ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ ଅଲବର୍ଟ ହଲଠାରୁ ଟଙ୍କ ରୋଡ଼ ଆଡକୁ ଯାଉଥିବା ରାସ୍ତାରେ ହୋଇଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.