ପୂର୍ବତନ ଷ୍ଟାର କ୍ରିକେଟର ଯୁବରାଜ ସିଂ ହେଲେ ବାପା, ପତ୍ନୀ ହାଜେଲ କିଚ ଜନ୍ମ ଦେଲେ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପୂର୍ବତନ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଯୁବରାଜ ସିଂଙ୍କ ଘରେ ଖୁସି ର ମାହୋଲ ଦେଖା ଦେଇଛି । ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହାଜେଲ କିଚ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେଲିବ୍ରିଟି ଦମ୍ପତି 25 ଜାନୁଆରୀ ରାତିରେ ନିଜ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ।

କୁନି ଯୁବରାଜ ଙ୍କୁ ସ୍ଵାଗତ:-

ଯୁବରାଜ ସିଂ ଟ୍ୱିଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆମର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ, ପରିବାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନେ, ଏହି ଖବର ଜଣାଉଛୁ ଆମେ ବହୁତ ଖୁସି ଯେ ଭଗବାନ ଆମକୁ ପତ୍ନୀ ପୁଅ ସହିତ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଉପହାର ପାଇଁ ଆମେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛୁ। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହାଜେଲ କିଚ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସମାନ ବାର୍ତ୍ତା ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

ଇରଫାନ ପଠାନ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି:-

ଏହି ଖୁସି ଖବର ପରେ ଯୁବରାଜ ସିଂ ଏବଂ ହାଜେଲ କିଚଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ବହୁ ସେଲିବ୍ରିଟି ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ୟୁଭିଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ତଥା ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ଇରଫାନ୍ ପଠାନ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଭାଇଙ୍କୁ ଅନେକ ଅନେକ ଅଭିନନ୍ଦନ। ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ତୁମେ ଜଣେ ଭଲ ପିତା ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବ ।

ସେମାନେ 2016 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ :-

ଯୁବରାଜ ସିଂ ଏବଂ ହାଜେଲ କିଚ 2015 ମସିହାରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ। 30 ନଭେମ୍ବର 2016 ରେ, ଏହି ଦମ୍ପତି ଫତେହଗଡ ସାହେବ ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ହାଜେଲଙ୍କୁ ମନାଇବା ସହଜ ନଥିଲା :-

ଯୁବରାଜ ସିଂଙ୍କୁ ହାଜେଲ କିଚଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ, ୟୁଭି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ହାଜେଲଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ସେ ଅନେକ କଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରାୟ 3 ମାସ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହାଜେଲ ତାଙ୍କ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିକୁଏଷ୍ଟ୍ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

ୟୁଭି ଚାମ୍ପିୟନ କ୍ରିକେଟର ହୋଇଛନ୍ତି:-

ଭାରତର ସଫଳ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁବରାଜ ସିଂଙ୍କୁ ଗଣାଯାଏ। ସେ ଟି-20 ବିଶ୍ୱକପ 2007 ଏବଂ ODI ବିଶ୍ୱ 2011 ର ଚାମ୍ପିୟନ ଦଳର ଅଂଶବିଶେଷ ଥିଲେ । 10 ଜୁନ୍ 2019 ରେ, ଏହି ଚାମ୍ପିଅନ୍ ଖେଳାଳୀ ଜେଣ୍ଟେଲମେନ ମ୍ୟାଚ’ କୁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ହାଜେଲଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​:-

ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବଡିଗାର୍ଡ’ରେ ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ହାଜେଲ କିଚ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ସିନେମାରେ ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ କରୀନା କପୁର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। 2013 ରେ, ହାଜେଲ ରିଅଲିଟି ଟିଭି ସୋ ‘ବିଗ୍ ବସ୍’ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.