ଆପଣଙ୍କୁ 15 ହଜାର ଟଙ୍କା ଜିତିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଉଛି Amazon,ବାସ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏହି କାମ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Amazon ରେ ଡେଲି App Quiz ଥାଏ |ଏହିଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ 20 ଜାନୁଆରୀର ପ୍ରଶ୍ନ ଆଉ ଉତ୍ତର ବିଷୟରେ କହୁଛୁ | ଏହି 5 ଟି ସରଳ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇ ଆପଣ Amazon Pay ବାଲାନ୍ସରେ 15,000 ଟଙ୍କା ଜିତିପାରିବେ|

Amazon ଆପଣଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ଜିତିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଉଛି | Amazon ରେ ପ୍ରତିଦିନ ଆପ୍ କୁଇଜ୍ ର ଆୟୋଜିତ ହୋଇଛି | ଏହାର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେଇ, ଆପଣ Amazon Pay ରେ ପୁରସ୍କାର ଜିତିପାରିବେ | ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ଜାନୁଆରୀ 20 ରେ, ଯଦି ଆପଣ ସମସ୍ତ ପାଞ୍ଚଟି ପ୍ରଶ୍ନର ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ବିଜେତା ହୋଇପାରିବେ | ବିଜେତା ହେବାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ 15,000 ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ଦିଆଯିବ |

ଏହି ପ୍ରାଇଜି ଆପଣଙ୍କୁ Amazon Pay ବାଲାନ୍ସରେ ଦିଆଯିବ | ଯୋଗ୍ୟ ହେବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ 5 ଟି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଲକି ଡ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ବିଜେତାଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଏ | Amazon App Quiz ର ପ୍ରଶ୍ନ ସାଧାରଣ ଜ୍ଞାନ ଆଉ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ହୋଇଥାଏ |

ଆଗକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଏହା କେବଳ ଏକ ଆପ୍ଲିକେସନ୍ କୁଇଜ୍ | ଏଥିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଫୋନରେ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆମାଜନ୍ ଆପ୍ ଉଭୟ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଏବଂ ଆଇଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ଅଟେ |

ଥରେ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇଗଲେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ସହିତ ଏହାକୁ ଲଗ୍ଇନ୍ କରିଦିଅନ୍ତୁ | ଏହା ପରେ ଆପ୍ ରେ ଥିବା ଫନ ଜୋନ୍ ବିଭାଗକୁ ଯାଆନ୍ତୁ | ଆପଣ ଏହାକୁ ସର୍ଚ୍ଚ କରି ସିଧାସଳଖ ଏହାକୁ ଓପନ କରିପାରିବେ | ଫନ ଜୋନ୍ ଖୋଲିବା ପରେ, ଆପଣ ତୃତୀୟ କିମ୍ବା ଚତୁର୍ଥ ବିଭାଗରେ ଏକ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ବ୍ୟାନର ଦେଖିବେ | ଏଥିରେ ଆନସାର ଆଉ ୱାଇନର ଲେଖାଥିବ | ଆପଣ ଏହାକୁ ତିନୋଟି ବ୍ୟାନର ସ୍ଲାଇଡ୍ ରେ ଦେଖିପାରିବେ | ଏହା ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରି ଆପଣ କୁଇଜ୍ ଖେଳିପାରିବେ |

ଏହି କୁଇଜ୍ ର ବୈଧତା ପୁରା ଦିନସାରା ଅଟେ | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶଙ୍କର କେବଳ ଜଣେ ବିଜେତା ହୋଇଥାନ୍ତି | ଲକି-ଡ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ବିଜେତା ଚୟନ କରାଯାଏ | ଆଜିର ବିଜେତାଙ୍କୁ ଆସନ୍ତାକାଲି ଅର୍ଥାତ୍ ଜାନୁଆରୀ 21 ରେ କୁହାଯିବ | ଏଠାରେ ଆପଣ ଆଜିର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ଉତ୍ତରଗୁଡିକ ବତାଉଛୁ |

ଆଜି ପ୍ରଥମ ପ୍ରଶ୍ନ :-

1.Which Nobel Peace Prize winner was sentenced to four years in prison on charges of inciting dissent and breaching COVID restrictions?

ଏହାର ଉତ୍ତର :- Aung San Suu Kyi.

2.Patalpani railway station was renamed after Tantya Mama, a tribal freedom fighter from which state?

–Madhya Pradesh

3.Name the fourth Scorpene-class submarine, commissioned into the Indian Navy.– INS Vela

4.Which country hosted the World Championship in this sport in 2021?– Norway

ଆଜିର ଶେଷ ପ୍ରଶ୍ନ :-

5.In which country is this mosque located?–UAE.Live TV

Leave A Reply

Your email address will not be published.